TOTAL ISO CERT SRL
TOTAL ISO CERT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 26434933. Cifră de afaceri 2025: 284.834 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 26434933
- Denumire
- TOTAL ISO CERT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|756|2010
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.01.2010
- Sediu
- Str. VORONEȚ, nr. 12, bl. D7, sc. 4, et. 1, ap. 48, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
Arată toate (14)
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 284.834 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 187,1 mii lei · 2025 284,8 mii lei · maxim 2018 351,5 mii lei · minim 2015 187,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 22,6 mii lei · 2025 183,1 mii lei · maxim 2024 197 mii lei · minim 2015 22,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 1 · maxim 2021 4 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 284.834 lei | 276.855 lei | 222.172 lei | 251.794 lei | 295.740 lei | 280.959 lei | 302.400 lei | 351.453 lei | 236.420 lei | 256.046 lei | 187.101 lei |
| Venituri totale | 285.913 lei | 316.216 lei | 226.246 lei | 252.716 lei | 295.740 lei | 281.194 lei | 302.400 lei | 351.453 lei | 236.420 lei | 256.046 lei | 187.101 lei |
| Cheltuieli totale | 99.997 lei | 115.293 lei | 147.644 lei | 170.298 lei | 245.328 lei | 216.926 lei | 224.134 lei | 226.037 lei | 171.129 lei | 185.460 lei | 158.861 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 183.116 lei | 196.977 lei | 76.679 lei | 79.942 lei | 47.513 lei | 61.458 lei | 75.242 lei | 121.901 lei | 62.926 lei | 68.025 lei | 22.626 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 183.116 lei | 196.977 lei | 76.679 lei | 79.942 lei | 47.513 lei | 61.458 lei | 75.242 lei | 121.901 lei | 62.926 lei | 68.025 lei | 22.626 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 227.064 lei | 210.536 lei | 134.666 lei | 142.911 lei | 90.674 lei | 144.538 lei | 155.567 lei | 230.200 lei | 76.903 lei | 90.260 lei | 54.629 lei |
| Datorii | 43.708 lei | 13.319 lei | 55.522 lei | 62.729 lei | 42.921 lei | 82.840 lei | 80.085 lei | 108.059 lei | 13.737 lei | 21.995 lei | 18.497 lei |
| Capitaluri proprii | 183.356 lei | 197.217 lei | 79.144 lei | 80.182 lei | 47.753 lei | 61.698 lei | 75.482 lei | 122.141 lei | 63.166 lei | 68.265 lei | 35.164 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TOTAL ISO CERT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TOTAL ISO CERT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TOTAL ISO CERT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (Str. VORONEȚ, nr. 12, bl. D7, sc. 4, et. 1, ap. 48); numărul de înmatriculare e J|40|756|2010, din 25.01.2010.
Ce cifră de afaceri a avut TOTAL ISO CERT SRL în 2025?
284.834 lei, cu 3% peste 2024 (276.855 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 183.116 lei.
Câți salariați are TOTAL ISO CERT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TOTAL ISO CERT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.