EMTERRA S.R.L.
EMTERRA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Piatra Neamț, Neamț, CUI 26296563. Cifră de afaceri 2024: 100 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 26296563
- Denumire
- EMTERRA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|884|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.12.2009
- Sediu
- 9 MAI, nr. 28, Municipiul Piatra Neamț, Neamț
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 3
- 0129 Cultivarea altor plante permanente · rev. 3
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor · rev. 3
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
Arată toate (16)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală · rev. 3
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 100 lei (-9% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 18,8 mii lei · 2024 100 lei · maxim 2016 53,3 mii lei · minim 2024 100 lei.
Rezultat net (lei): 2015 21,4 mii lei · 2024 8,8 mii lei · maxim 2018 696,3 mii lei · minim 2021 −78,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2023 1 · maxim 2020 1 · minim 2015 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 100 lei | 110 lei | 110 lei | 126 lei | 115 lei | fără bilanț | 37.162 lei | 5.490 lei | 53.285 lei | 18.788 lei |
| Venituri totale | 24.846 lei | 14.946 lei | 5.066 lei | 13.729 lei | 19.072 lei | fără bilanț | 995.546 lei | 69.870 lei | 57.296 lei | 67.276 lei |
| Cheltuieli totale | 16.001 lei | 57.544 lei | 28.200 lei | 92.527 lei | 65.209 lei | fără bilanț | 289.157 lei | 33.410 lei | 43.148 lei | 45.343 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 8.845 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 696.336 lei | 36.213 lei | 13.498 lei | 21.369 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 42.599 lei | 23.137 lei | 78.802 lei | 46.391 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 8.845 lei | -42.599 lei | -23.137 lei | -78.802 lei | -46.391 lei | fără bilanț | 696.336 lei | 36.213 lei | 13.498 lei | 21.369 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.132.209 lei | 1.120.934 lei | 1.169.378 lei | 1.330.440 lei | 1.406.442 lei | fără bilanț | 1.340.580 lei | 640.383 lei | 662.637 lei | 742.208 lei |
| Datorii | 13.661 lei | 11.231 lei | 17.076 lei | 5.000 lei | 2.200 lei | fără bilanț | 10.676 lei | 6.816 lei | 65.373 lei | 158.452 lei |
| Capitaluri proprii | 1.118.548 lei | 1.109.703 lei | 1.152.302 lei | 1.325.440 lei | 1.404.242 lei | fără bilanț | 967.912 lei | 271.575 lei | 235.272 lei | 221.764 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | — | 0 | 1 | fără bilanț | — | — | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EMTERRA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EMTERRA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EMTERRA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Piatra Neamț, județul Neamț (9 MAI, nr. 28); numărul de înmatriculare e J|27|884|2009, din 04.12.2009.
Ce cifră de afaceri a avut EMTERRA S.R.L. în 2024?
100 lei, cu 9% sub 2023 (110 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.845 lei.
De unde vin datele despre EMTERRA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.