AUTOTRANS DIDI SRL — dosare în instanță
Numele AUTOTRANS DIDI SRL apare în 5 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 5
- Instanțe
- 2
- Primul dosar
- 27 septembrie 2023
- Ultima activitate
- 11 octombrie 2026
- Rol dominant
- Apelant — 2 din 5 dosare cu calitate cunoscută (40%)
Din registrul firmelor (CUI 26061338)
- CUI
- 26061338
- Denumire
- AUTOTRANS DIDI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|650|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.10.2009
- Sediu
- Str. RÂULUI, nr. 26, Loc. Lancrăm, Municipiul Sebeș, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri · rev. 3
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
- 1625 Fabricarea de uși și ferestre din lemn · rev. 3
- 1626 Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală · rev. 3
- 1627 Finisarea articolelor din lemn · rev. 3
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 3
Arată toate (15)
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 3
- 3821 Recuperarea materialelor reciclabile · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 3
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 31.641.388 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 7 mil. lei · 2025 31,6 mil. lei · maxim 2023 48,7 mil. lei · minim 2015 7 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,1 mil. lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2022 8,6 mil. lei · minim 2024 264,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 14 · 2025 38 · maxim 2024 38 · minim 2015 14.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 31.641.388 lei | 31.887.380 lei | 48.690.209 lei | 41.061.465 lei | 22.723.982 lei | 13.688.271 lei | 15.705.380 lei | 15.420.131 lei | 10.949.866 lei | 8.423.786 lei | 7.038.654 lei |
| Venituri totale | 19.712.873 lei | 17.570.564 lei | 21.032.221 lei | 26.225.283 lei | 23.264.567 lei | 15.533.121 lei | 15.940.751 lei | 15.566.984 lei | 10.963.393 lei | 8.554.512 lei | 7.154.892 lei |
| Cheltuieli totale | 18.086.529 lei | 17.034.416 lei | 17.559.425 lei | 16.939.571 lei | 19.038.825 lei | 12.757.227 lei | 13.183.513 lei | 12.385.227 lei | 8.473.113 lei | 6.391.672 lei | 5.813.077 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.310.755 lei | 264.302 lei | 3.169.185 lei | 8.556.321 lei | 3.991.150 lei | 2.370.511 lei | 2.402.856 lei | 2.695.771 lei | 2.212.587 lei | 1.856.868 lei | 1.108.693 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.310.755 lei | 264.302 lei | 3.169.185 lei | 8.556.321 lei | 3.991.150 lei | 2.370.511 lei | 2.402.856 lei | 2.695.771 lei | 2.212.587 lei | 1.856.868 lei | 1.108.693 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 18.293.166 lei | 21.006.070 lei | 23.879.598 lei | 20.985.535 lei | 9.901.156 lei | 7.687.532 lei | 7.618.495 lei | 6.260.943 lei | 5.593.378 lei | 4.098.637 lei | 2.653.998 lei |
| Datorii | 9.709.065 lei | 10.835.393 lei | 10.260.206 lei | 8.176.729 lei | 4.568.671 lei | 2.746.197 lei | 3.197.671 lei | 1.491.374 lei | 1.519.333 lei | 2.234.741 lei | 1.116.970 lei |
| Capitaluri proprii | 8.584.101 lei | 10.170.677 lei | 13.619.392 lei | 12.808.806 lei | 5.332.485 lei | 4.941.335 lei | 4.420.824 lei | 4.769.569 lei | 4.074.045 lei | 1.863.896 lei | 1.537.028 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 38 | 38 | 34 | 29 | 23 | 22 | 23 | 25 | 20 | 16 | 14 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Apelant: 2
- Reclamant: 2
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 4
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 3
- Apel: 2
Dosare pe ani
- 2023: 1
- 2024: 1
- 2025: 1
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 5 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 3807/298/2025 | Judecătoria Sebeș | Civil | Fond | Pârât |
| 2435/107/2026 | Tribunalul Alba | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
| 2982/107/2026 | Tribunalul Alba | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
| 845/298/2023 | Tribunalul Alba | Contencios administrativ și fiscal | Apel | Apelant |
| 844/298/2023 | Tribunalul Alba | Contencios administrativ și fiscal | Apel | Apelant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare AUTOTRANS DIDI SRL?
AUTOTRANS DIDI SRL apare în 5 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des AUTOTRANS DIDI SRL?
Cel mai des la Tribunalul Alba (4) și Judecătoria Sebeș (1).
În ce calitate apare cel mai des AUTOTRANS DIDI SRL?
Cel mai des ca apelant (2 din 5 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (4 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă apelant, reclamant și pârât?
Apelant: partea care a declarat apel împotriva unei hotărâri. Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată. Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 12 octombrie 2026.