BUCUR PROD COM SRL — dosare în instanță
Numele BUCUR PROD COM SRL apare în 3 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 15 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 3
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 17 ianuarie 2022
- Ultima activitate
- 15 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 3 din 3 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 2605386)
- CUI
- 2605386
- Denumire
- BUCUR PROD COM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|1329|2002
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.07.2002
- Sediu
- Micșunelelor, nr. 248, Sat Dragomirești-Vale, Comuna Dragomirești-Vale, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 3
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
Arată toate (30)
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.946.309 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 486,8 mii lei · 2025 4,9 mil. lei · maxim 2022 5,3 mil. lei · minim 2015 486,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 316 lei · 2025 679,2 mii lei · maxim 2021 1 mil. lei · minim 2023 −161,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 6 · maxim 2024 8 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.946.309 lei | 4.882.165 lei | 4.379.916 lei | 5.349.710 lei | 4.356.206 lei | 2.367.926 lei | 2.045.717 lei | 1.312.086 lei | 935.205 lei | 578.990 lei | 486.777 lei |
| Venituri totale | 5.482.151 lei | 5.489.129 lei | 4.617.663 lei | 5.657.084 lei | 4.657.289 lei | 2.741.981 lei | 2.342.584 lei | 1.312.086 lei | 935.205 lei | 578.990 lei | 486.900 lei |
| Cheltuieli totale | 4.674.653 lei | 5.405.109 lei | 4.779.370 lei | 5.176.790 lei | 3.586.314 lei | 2.386.361 lei | 2.102.371 lei | 1.285.605 lei | 900.813 lei | 591.480 lei | 486.584 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 679.226 lei | 35.499 lei | 0 lei | 434.213 lei | 1.036.358 lei | 334.513 lei | 232.070 lei | 13.363 lei | 25.040 lei | 0 lei | 316 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 161.707 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 12.490 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 679.226 lei | 35.499 lei | -161.707 lei | 434.213 lei | 1.036.358 lei | 334.513 lei | 232.070 lei | 13.363 lei | 25.040 lei | -12.490 lei | 316 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.740.103 lei | 3.383.002 lei | 2.946.185 lei | 4.448.266 lei | 2.767.558 lei | 1.050.455 lei | 953.158 lei | 862.092 lei | 465.912 lei | 449.384 lei | 135.769 lei |
| Datorii | 1.109.708 lei | 1.431.834 lei | 1.030.514 lei | 2.370.888 lei | 1.113.353 lei | 443.649 lei | 680.864 lei | 821.868 lei | 439.051 lei | 447.564 lei | 121.458 lei |
| Capitaluri proprii | 2.630.395 lei | 1.951.168 lei | 1.915.671 lei | 2.077.378 lei | 1.643.165 lei | 606.806 lei | 272.294 lei | 40.224 lei | 26.861 lei | 1.820 lei | 14.311 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 8 | 7 | 6 | 5 | 5 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 3
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 3
Stadii procesuale
- Fond: 3
Dosare pe ani
- 2022: 1
- 2025: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 1251/299/2022 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
| 22678/299/2025 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
| 22572/299/2025 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare BUCUR PROD COM SRL?
BUCUR PROD COM SRL apare în 3 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 15 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des BUCUR PROD COM SRL?
Cel mai des ca reclamant (3 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (3 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.