STELSAB JOCURI SRL — dosare în instanță
Numele STELSAB JOCURI SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 28 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 29 aprilie 2025
- Ultima activitate
- 28 septembrie 2026
- Rol dominant
- Intimat — 1 din 2 dosare cu calitate cunoscută (50%)
Din registrul firmelor (CUI 25975876)
- CUI
- 25975876
- Denumire
- STELSAB JOCURI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|481|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.09.2009
- Sediu
- Str. G-RAL EREMIA GRIGORESCU, nr. 4, CONSTRUCTIA C2, Municipiul Brăila, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 9200 Activități de jocuri de noroc și pariuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 6,8 mil. lei · 2024 6 mil. lei · maxim 2019 10,4 mil. lei · minim 2024 6 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 919,7 mii lei · 2025 10,5 mii lei · maxim 2018 2,6 mil. lei · minim 2023 −1,3 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 40 · 2025 0 · maxim 2019 42 · minim 2025 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 5.966.176 lei | 9.732.628 lei | 9.464.678 lei | 7.757.413 lei | 6.160.785 lei | 10.388.534 lei | 9.185.605 lei | 7.944.099 lei | 6.751.058 lei | 6.754.362 lei |
| Venituri totale | 19.066 lei | 6.042.848 lei | 9.764.554 lei | 9.997.340 lei | 7.873.303 lei | 6.438.307 lei | 10.455.744 lei | 9.262.487 lei | 7.944.099 lei | 6.751.213 lei | 6.759.407 lei |
| Cheltuieli totale | 6.585 lei | 4.825.852 lei | 11.054.001 lei | 9.269.603 lei | 8.426.391 lei | 7.043.234 lei | 7.802.256 lei | 6.475.101 lei | 5.814.897 lei | 4.342.430 lei | 5.833.550 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 10.524 lei | 1.162.174 lei | 0 lei | 727.737 lei | 0 lei | 0 lei | 2.449.907 lei | 2.636.673 lei | 1.838.059 lei | 2.183.496 lei | 919.705 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 1.292.041 lei | 0 lei | 553.088 lei | 604.927 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 10.524 lei | 1.162.174 lei | -1.292.041 lei | 727.737 lei | -553.088 lei | -604.927 lei | 2.449.907 lei | 2.636.673 lei | 1.838.059 lei | 2.183.496 lei | 919.705 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 556.384 lei | 627.855 lei | 5.111.761 lei | 6.087.175 lei | 5.828.592 lei | 9.993.284 lei | 10.698.035 lei | 8.609.120 lei | 6.288.330 lei | 5.195.635 lei | 3.751.713 lei |
| Datorii | 278.933 lei | 27.595 lei | 556.885 lei | 240.258 lei | 393.624 lei | 331.753 lei | 431.577 lei | 160.990 lei | 476.873 lei | 1.222.237 lei | 1.961.810 lei |
| Capitaluri proprii | 277.451 lei | 600.260 lei | 4.554.876 lei | 5.846.917 lei | 5.434.968 lei | 9.661.531 lei | 10.266.458 lei | 8.448.130 lei | 5.811.457 lei | 3.973.398 lei | 1.789.903 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 7 | 29 | 26 | 32 | 34 | 42 | 34 | — | 36 | 40 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Intimat: 1
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 2
Stadii procesuale
- Fond: 1
- Recurs: 1
Dosare pe ani
- 2025: 1
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 230/44/2025 | Curtea de Apel Galați | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
| 230/44/2025* | Curtea de Apel Galați | Contencios administrativ și fiscal | Recurs | Intimat |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare STELSAB JOCURI SRL?
STELSAB JOCURI SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 28 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des STELSAB JOCURI SRL?
Cel mai des ca intimat (1 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat și reclamant?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.