E MED WARE SRL
E MED WARE SRL: firmă în funcțiune din Sat Bonțida, Comuna Bonțida, Cluj, CUI 25833758. Cifră de afaceri 2025: 138.028 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 25833758
- Denumire
- E MED WARE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1532|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.07.2009
- Sediu
- PARCULUI, nr. 307, Sat Bonțida, Comuna Bonțida, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 2225 Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic · rev. 3
- 2226 Fabricarea altor produse din material plastic · rev. 3
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
Arată toate (12)
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 138.028 lei (-4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 93,9 mii lei · 2025 138 mii lei · maxim 2018 300,3 mii lei · minim 2020 27,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 72,4 mii lei · 2025 44,7 mii lei · maxim 2018 253,3 mii lei · minim 2021 −4,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 138.028 lei | 143.655 lei | 183.225 lei | 214.971 lei | — | 27.519 lei | 161.641 lei | 300.261 lei | 145.008 lei | 158.900 lei | 93.875 lei |
| Venituri totale | 138.029 lei | 143.665 lei | 183.987 lei | 215.820 lei | 1.406 lei | 29.248 lei | 163.916 lei | 304.491 lei | 146.093 lei | 159.525 lei | 94.398 lei |
| Cheltuieli totale | 89.685 lei | 76.256 lei | 60.320 lei | 37.996 lei | 5.480 lei | 11.986 lei | 47.243 lei | 42.148 lei | 26.254 lei | 31.719 lei | 19.149 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 44.700 lei | 63.616 lei | 121.871 lei | 175.716 lei | 0 lei | 16.443 lei | 111.823 lei | 253.332 lei | 115.467 lei | 123.039 lei | 72.428 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.109 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 44.700 lei | 63.616 lei | 121.871 lei | 175.716 lei | -4.109 lei | 16.443 lei | 111.823 lei | 253.332 lei | 115.467 lei | 123.039 lei | 72.428 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 175.063 lei | 88.154 lei | 128.581 lei | 190.739 lei | 148.329 lei | 156.681 lei | 140.096 lei | 306.320 lei | 324.610 lei | 313.192 lei | 187.302 lei |
| Datorii | 65.636 lei | 23.427 lei | 6.470 lei | 14.783 lei | 1.665 lei | 5.909 lei | 5.766 lei | 52.748 lei | 9.034 lei | 13.083 lei | 10.232 lei |
| Capitaluri proprii | 109.427 lei | 64.727 lei | 122.111 lei | 175.956 lei | 146.664 lei | 150.772 lei | 134.330 lei | 253.572 lei | 315.576 lei | 300.109 lei | 177.070 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este E MED WARE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, E MED WARE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul E MED WARE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bonțida, Comuna Bonțida, județul Cluj (PARCULUI, nr. 307); numărul de înmatriculare e J|12|1532|2009, din 30.07.2009.
Ce cifră de afaceri a avut E MED WARE SRL în 2025?
138.028 lei, cu 4% sub 2024 (143.655 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 44.700 lei.
Câți salariați are E MED WARE SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre E MED WARE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.