ALL FOX SRL — dosare în instanță
Numele ALL FOX SRL apare în 4 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 20 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 4
- Instanțe
- 3
- Primul dosar
- 19 septembrie 2023
- Ultima activitate
- 20 octombrie 2026
- Rol dominant
- Apelant — 1 din 4 dosare cu calitate cunoscută (25%)
Din registrul firmelor (CUI 25801683)
- CUI
- 25801683
- Denumire
- ALL FOX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|381|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.07.2009
- Sediu
- Str. MATEI BASARAB, nr. 40, bl. 108, sc. A, ap. 1, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
Arată toate (11)
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.786.490 lei (-27% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,4 mil. lei · 2025 5,8 mil. lei · maxim 2022 15,3 mil. lei · minim 2016 2,2 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 166,2 mii lei · 2025 −445,9 mii lei · maxim 2022 2,2 mil. lei · minim 2024 −1,1 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 11 · 2025 23 · maxim 2023 28 · minim 2015 11.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.786.490 lei | 7.884.119 lei | 10.190.696 lei | 15.295.305 lei | 9.581.298 lei | 6.223.715 lei | 7.865.853 lei | 6.248.830 lei | 4.229.193 lei | 2.222.131 lei | 2.363.708 lei |
| Venituri totale | 6.727.621 lei | 8.540.369 lei | 10.237.094 lei | 15.398.398 lei | 9.679.227 lei | 6.366.652 lei | 8.062.542 lei | 6.453.455 lei | 4.310.720 lei | 2.323.896 lei | 2.428.761 lei |
| Cheltuieli totale | 7.173.482 lei | 9.593.269 lei | 9.846.067 lei | 12.814.025 lei | 8.166.101 lei | 5.473.660 lei | 7.205.427 lei | 5.699.647 lei | 3.919.441 lei | 2.274.576 lei | 2.229.588 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 333.589 lei | 2.176.461 lei | 1.269.094 lei | 754.493 lei | 715.495 lei | 668.779 lei | 341.466 lei | 38.743 lei | 166.241 lei |
| Pierdere netă | 445.861 lei | 1.052.900 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -445.861 lei | -1.052.900 lei | 333.589 lei | 2.176.461 lei | 1.269.094 lei | 754.493 lei | 715.495 lei | 668.779 lei | 341.466 lei | 38.743 lei | 166.241 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 4.166.981 lei | 5.547.286 lei | 7.008.383 lei | 7.287.277 lei | 4.652.238 lei | 3.940.540 lei | 3.559.573 lei | 3.099.811 lei | 1.772.148 lei | 1.463.458 lei | 853.087 lei |
| Datorii | 3.210.248 lei | 4.089.716 lei | 4.497.912 lei | 5.110.395 lei | 1.635.517 lei | 1.421.213 lei | 1.794.739 lei | 2.050.472 lei | 1.391.588 lei | 1.424.364 lei | 658.606 lei |
| Capitaluri proprii | 956.733 lei | 1.457.570 lei | 2.510.471 lei | 2.176.882 lei | 3.016.721 lei | 2.519.327 lei | 1.764.834 lei | 1.049.339 lei | 380.560 lei | 39.094 lei | 194.481 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 23 | 28 | 28 | 21 | 16 | 17 | 17 | 14 | 14 | 12 | 11 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 3 instanțe în 2 județe
Cele mai multe la Judecătoria Râmnicu Vâlcea (2 · 50%), apoi Tribunalul Ilfov (1) și Tribunalul Vâlcea (1).
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Judecătoria Râmnicu Vâlcea | Vâlcea | Judecătorie | 2 |
| Tribunalul Ilfov | Ilfov | Tribunal | 1 |
| Tribunalul Vâlcea | Vâlcea | Tribunal | 1 |
Calitate procesuală
- Apelant: 1
- Creditor: 1
- Intimat: 1
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 2
- Insolvență: 1
- Penal: 1
Stadii procesuale
- Fond: 3
- Apel: 1
Dosare pe ani
- 2023: 1
- 2025: 1
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 4 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 2296/93/2023 | Tribunalul Ilfov | Insolvență / faliment | Fond | Creditor |
| 5554/288/2024 | Tribunalul Vâlcea | Litigii cu profesioniștii | Apel | Apelant |
| 3239/288/2026 | Judecătoria Râmnicu Vâlcea | Litigii cu profesioniștii | Fond | Terţ poprit |
| 2971/288/2026 | Judecătoria Râmnicu Vâlcea | Penal | Fond | Intimat |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ALL FOX SRL?
ALL FOX SRL apare în 4 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 20 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des ALL FOX SRL?
Cel mai des la Judecătoria Râmnicu Vâlcea (2), Tribunalul Ilfov (1) și Tribunalul Vâlcea (1).
În ce calitate apare cel mai des ALL FOX SRL?
Cel mai des ca apelant (1 din 4 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă apelant, creditor și intimat?
Apelant: partea care a declarat apel împotriva unei hotărâri. Creditor: persoana care are o creanță, adică dreptul de a cere o prestație de la altă persoană; în insolvență, cel care are o creanță asupra debitorului. Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.