ARTTREE STIL SRL — dosare în instanță
Numele ARTTREE STIL SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 13 mai 2026
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 2 din 2 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 25796404)
- CUI
- 25796404
- Denumire
- ARTTREE STIL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|389|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.07.2009
- Sediu
- Str. SEBEȘULUI, nr. 10, bl. O1, sc. 3, et. 4, ap. 45, Municipiul Brăila, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.062.141 lei (+7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 235,4 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2025 1,1 mil. lei · minim 2015 235,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 28,6 mii lei · 2025 55,2 mii lei · maxim 2021 107,3 mii lei · minim 2018 −75,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 5 · maxim 2017 7 · minim 2015 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.062.141 lei | 992.314 lei | 796.423 lei | 630.572 lei | 589.599 lei | 403.398 lei | 417.240 lei | 389.262 lei | 370.251 lei | 316.370 lei | 235.405 lei |
| Venituri totale | 1.062.884 lei | 992.326 lei | 796.468 lei | 630.713 lei | 589.601 lei | 403.400 lei | 417.240 lei | 389.262 lei | 370.252 lei | 316.371 lei | 235.405 lei |
| Cheltuieli totale | 976.399 lei | 943.524 lei | 718.820 lei | 563.101 lei | 476.422 lei | 374.973 lei | 459.351 lei | 460.794 lei | 360.946 lei | 279.004 lei | 199.754 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 55.236 lei | 24.462 lei | 69.683 lei | 61.305 lei | 107.283 lei | 25.554 lei | 0 lei | 0 lei | 5.603 lei | 34.203 lei | 28.589 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 46.283 lei | 75.415 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 55.236 lei | 24.462 lei | 69.683 lei | 61.305 lei | 107.283 lei | 25.554 lei | -46.283 lei | -75.415 lei | 5.603 lei | 34.203 lei | 28.589 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 293.391 lei | 308.220 lei | 243.509 lei | 261.278 lei | 196.940 lei | 117.746 lei | 123.316 lei | 90.599 lei | 141.127 lei | 112.110 lei | 81.680 lei |
| Datorii | 235.756 lei | 173.288 lei | 40.038 lei | 127.490 lei | 124.457 lei | 152.546 lei | 183.671 lei | 104.671 lei | 79.784 lei | 56.371 lei | 31.555 lei |
| Capitaluri proprii | 57.635 lei | 134.932 lei | 203.471 lei | 133.788 lei | 72.483 lei | -34.800 lei | -60.355 lei | -14.072 lei | 61.343 lei | 55.739 lei | 50.125 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | 4 | 6 | 7 | 7 | 6 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 2
Categorii de dosare
- Civil: 2
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 8229/196/2026 | Judecătoria Brăila | Civil | Fond | Pârât |
| 8229/196/2026/a1 | Judecătoria Brăila | Civil | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ARTTREE STIL SRL?
ARTTREE STIL SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des ARTTREE STIL SRL?
Cel mai des ca pârât (2 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 10 octombrie 2026.