BUILDOLOGY SRL
BUILDOLOGY SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 25790045. Cifră de afaceri 2025: 199.666 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 25790045
- Denumire
- BUILDOLOGY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1469|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.07.2009
- Sediu
- PREDEAL, nr. 34, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
Arată toate (17)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 199.666 lei (-91% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 260 mii lei · 2025 199,7 mii lei · maxim 2023 3,3 mil. lei · minim 2021 40,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 183 mii lei · 2025 43,8 mii lei · maxim 2024 468,9 mii lei · minim 2022 −103,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 199.666 lei | 2.150.056 lei | 3.318.280 lei | — | 40.392 lei | 71.994 lei | 144.325 lei | 50.000 lei | 242.681 lei | 168.729 lei | 259.979 lei |
| Venituri totale | 477.651 lei | 2.181.883 lei | 4.526.193 lei | 1.230.130 lei | 899.241 lei | 238.679 lei | 286.038 lei | 492.922 lei | 269.279 lei | 182.021 lei | 266.941 lei |
| Cheltuieli totale | 425.331 lei | 1.639.038 lei | 4.279.404 lei | 1.333.613 lei | 732.156 lei | 287.788 lei | 183.635 lei | 171.022 lei | 64.555 lei | 82.851 lei | 75.702 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 43.757 lei | 468.946 lei | 240.991 lei | 0 lei | 165.575 lei | 0 lei | 100.863 lei | 321.359 lei | 202.241 lei | 95.482 lei | 183.024 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 103.483 lei | 0 lei | 49.936 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 43.757 lei | 468.946 lei | 240.991 lei | -103.483 lei | 165.575 lei | -49.936 lei | 100.863 lei | 321.359 lei | 202.241 lei | 95.482 lei | 183.024 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 6.291.923 lei | 3.874.939 lei | 8.608.849 lei | 5.357.880 lei | 4.172.290 lei | 3.737.881 lei | 3.789.999 lei | 4.036.184 lei | 1.706.870 lei | 1.418.595 lei | 1.290.278 lei |
| Datorii | 4.054.926 lei | 1.683.654 lei | 5.815.690 lei | 4.622.739 lei | 3.333.666 lei | 3.064.831 lei | 3.067.014 lei | 3.414.062 lei | 1.406.107 lei | 1.320.073 lei | 2.900 lei |
| Capitaluri proprii | 2.236.997 lei | 2.191.285 lei | 2.793.159 lei | 735.141 lei | 838.624 lei | 673.050 lei | 722.985 lei | 622.122 lei | 300.763 lei | 98.522 lei | 1.287.378 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | 1 | — | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BUILDOLOGY SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BUILDOLOGY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BUILDOLOGY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (PREDEAL, nr. 34, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|12|1469|2009, din 17.07.2009.
Ce cifră de afaceri a avut BUILDOLOGY SRL în 2025?
199.666 lei, cu 91% sub 2024 (2.150.056 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 43.757 lei.
Câți salariați are BUILDOLOGY SRL?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BUILDOLOGY SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.