PETRA MOD STIL SRL
PETRA MOD STIL SRL: firmă în funcțiune din Sat Valea Mare-Podgoria, Oraș Ștefănești, Argeș, CUI 25680492. Cifră de afaceri 2025: 142.147 lei, 2 salariați. Date
Registru
- CUI
- 25680492
- Denumire
- PETRA MOD STIL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|741|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.06.2009
- Sediu
- Str. LIVIU REBREANU, nr. 8, Sat Valea Mare-Podgoria, Oraș Ștefănești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 142.147 lei (-21% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 108,9 mii lei · 2025 142,1 mii lei · maxim 2024 181 mii lei · minim 2020 80,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 20,7 mii lei · 2025 −3,9 mii lei · maxim 2015 20,7 mii lei · minim 2018 −25,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 2 · maxim 2016 3 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 142.147 lei | 181.046 lei | 139.896 lei | 95.635 lei | 95.623 lei | 80.690 lei | 152.154 lei | 109.233 lei | 99.195 lei | 90.343 lei | 108.932 lei |
| Venituri totale | 142.201 lei | 181.046 lei | 179.896 lei | 95.635 lei | 95.623 lei | 89.291 lei | 152.154 lei | 109.233 lei | 99.195 lei | 90.343 lei | 108.932 lei |
| Cheltuieli totale | 144.633 lei | 189.943 lei | 168.487 lei | 110.885 lei | 84.125 lei | 79.835 lei | 142.301 lei | 133.697 lei | 94.793 lei | 98.190 lei | 84.956 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 9.646 lei | 0 lei | 11.318 lei | 8.893 lei | 8.342 lei | 0 lei | 3.410 lei | 0 lei | 20.708 lei |
| Pierdere netă | 3.854 lei | 10.707 lei | 0 lei | 16.206 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 25.556 lei | 0 lei | 8.750 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -3.854 lei | -10.707 lei | 9.646 lei | -16.206 lei | 11.318 lei | 8.893 lei | 8.342 lei | -25.556 lei | 3.410 lei | -8.750 lei | 20.708 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 13.265 lei | 22.998 lei | 33.533 lei | 21.277 lei | 33.092 lei | 21.405 lei | 15.926 lei | 7.201 lei | 29.775 lei | 26.998 lei | 34.260 lei |
| Datorii | 4.910 lei | 10.789 lei | 10.617 lei | 8.007 lei | 3.616 lei | 3.247 lei | 6.661 lei | 6.278 lei | 3.296 lei | 3.929 lei | 2.441 lei |
| Capitaluri proprii | 8.355 lei | 12.209 lei | 22.916 lei | 13.270 lei | 29.476 lei | 18.158 lei | 9.265 lei | 923 lei | 26.479 lei | 23.069 lei | 31.819 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PETRA MOD STIL SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PETRA MOD STIL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PETRA MOD STIL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Mare-Podgoria, Oraș Ștefănești, județul Argeș (Str. LIVIU REBREANU, nr. 8); numărul de înmatriculare e J|03|741|2009, din 17.06.2009.
Ce cifră de afaceri a avut PETRA MOD STIL SRL în 2025?
142.147 lei, cu 21% sub 2024 (181.046 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.854 lei.
Câți salariați are PETRA MOD STIL SRL?
2 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PETRA MOD STIL SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.