PRODUCTIE PRESTARI SI COMERT VANCSA-MULTIPAST SRL
PRODUCTIE PRESTARI SI COMERT VANCSA-MULTIPAST SRL: firmă în funcțiune din Sat Ilieni, Comuna Ilieni, Covasna, CUI 2566619. Cifră de afaceri 2025: 2.301.192 lei,
Registru
- CUI
- 2566619
- Denumire
- PRODUCTIE PRESTARI SI COMERT VANCSA-MULTIPAST SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|14|761|1992
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.09.1992
- Sediu
- nr. 205/C, Sat Ilieni, Comuna Ilieni, Covasna
- Activități autorizate (CAEN)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare · rev. 2
- 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate · rev. 2
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 2
- 2893 Fabricarea utilajelor pentru prelucrarea produselor alimentare, băuturilor și tutunului · rev. 2
- 3511 Producția de energie electrică · rev. 2
Arată toate (22)
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 2
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 2
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 2
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 2
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște · rev. 2
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie · rev. 2
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.301.192 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2 mil. lei · 2025 2,3 mil. lei · maxim 2020 3 mil. lei · minim 2015 2 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 10,5 mii lei · 2025 14,2 mii lei · maxim 2022 638,8 mii lei · minim 2015 10,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 12 · 2025 10 · maxim 2017 16 · minim 2024 10.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.301.192 lei | 2.273.447 lei | 2.608.894 lei | 2.994.969 lei | 2.025.749 lei | 3.007.508 lei | 2.088.532 lei | 2.116.662 lei | 2.867.164 lei | 2.730.406 lei | 1.977.268 lei |
| Venituri totale | 2.332.227 lei | 2.433.773 lei | 2.604.218 lei | 3.559.066 lei | 2.077.980 lei | 3.138.334 lei | 1.986.995 lei | 2.317.296 lei | 2.920.346 lei | 2.849.754 lei | 1.986.279 lei |
| Cheltuieli totale | 2.308.977 lei | 2.324.263 lei | 2.514.693 lei | 2.888.670 lei | 2.041.718 lei | 2.854.568 lei | 1.933.497 lei | 1.862.097 lei | 2.539.750 lei | 2.296.833 lei | 1.968.946 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 14.186 lei | 93.809 lei | 66.947 lei | 638.759 lei | 15.621 lei | 254.689 lei | 34.700 lei | 433.972 lei | 358.680 lei | 462.694 lei | 10.536 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 14.186 lei | 93.809 lei | 66.947 lei | 638.759 lei | 15.621 lei | 254.689 lei | 34.700 lei | 433.972 lei | 358.680 lei | 462.694 lei | 10.536 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.816.954 lei | 2.971.857 lei | 2.889.893 lei | 3.195.661 lei | 2.942.915 lei | 2.577.666 lei | 2.186.337 lei | 1.899.691 lei | 1.884.984 lei | 1.669.258 lei | 1.584.006 lei |
| Datorii | 1.833.764 lei | 1.905.780 lei | 1.917.624 lei | 2.290.339 lei | 2.218.324 lei | 1.694.080 lei | 1.341.440 lei | 959.494 lei | 1.378.759 lei | 1.182.554 lei | 1.513.562 lei |
| Capitaluri proprii | 983.190 lei | 1.066.077 lei | 972.269 lei | 905.322 lei | 724.591 lei | 883.586 lei | 844.897 lei | 940.197 lei | 506.225 lei | 486.704 lei | 70.444 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 10 | 10 | 11 | 11 | 11 | 12 | 12 | 15 | 16 | 14 | 12 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PRODUCTIE PRESTARI SI COMERT VANCSA-MULTIPAST SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PRODUCTIE PRESTARI SI COMERT VANCSA-MULTIPAST SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PRODUCTIE PRESTARI SI COMERT VANCSA-MULTIPAST SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ilieni, Comuna Ilieni, județul Covasna (nr. 205/C); numărul de înmatriculare e J|14|761|1992, din 01.09.1992.
Ce cifră de afaceri a avut PRODUCTIE PRESTARI SI COMERT VANCSA-MULTIPAST SRL în 2025?
2.301.192 lei, cu 1% peste 2024 (2.273.447 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.186 lei.
Câți salariați are PRODUCTIE PRESTARI SI COMERT VANCSA-MULTIPAST SRL?
10 salariați în medie în 2025 (10 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PRODUCTIE PRESTARI SI COMERT VANCSA-MULTIPAST SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.