CATY & ROX CONSTRUCT SRL
CATY & ROX CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Sat Cobadin, Comuna Cobadin, Constanța, CUI 25650580. Cifră de afaceri 2024: 497.513 lei, 1 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 25650580
- Denumire
- CATY & ROX CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|1406|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.06.2009
- Sediu
- Șos. OSTROV, nr. 13, Sat Cobadin, Comuna Cobadin, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (8)
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 5 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2022.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 497.513 lei (-71% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 349,1 mii lei · 2024 497,5 mii lei · maxim 2022 1,7 mil. lei · minim 2016 106,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 182,3 mii lei · 2024 −142,1 mii lei · maxim 2022 278,3 mii lei · minim 2024 −142,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2024 1 · maxim 2015 3 · minim 2024 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 497.513 lei | fără bilanț | 1.698.894 lei | fără bilanț | fără bilanț | 798.116 lei | fără bilanț | fără bilanț | 106.863 lei | 349.095 lei |
| Venituri totale | 497.837 lei | fără bilanț | 1.700.195 lei | fără bilanț | fără bilanț | 798.136 lei | fără bilanț | fără bilanț | 106.868 lei | 349.096 lei |
| Cheltuieli totale | 627.497 lei | fără bilanț | 1.406.979 lei | fără bilanț | fără bilanț | 525.554 lei | fără bilanț | fără bilanț | 210.772 lei | 156.363 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | fără bilanț | 278.254 lei | fără bilanț | fără bilanț | 264.601 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 182.260 lei |
| Pierdere netă | 142.133 lei | fără bilanț | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 104.973 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -142.133 lei | fără bilanț | 278.254 lei | fără bilanț | fără bilanț | 264.601 lei | fără bilanț | fără bilanț | -104.973 lei | 182.260 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 801.066 lei | fără bilanț | 979.546 lei | fără bilanț | fără bilanț | 749.665 lei | fără bilanț | fără bilanț | 65.788 lei | 197.614 lei |
| Datorii | 361.211 lei | fără bilanț | 235.363 lei | fără bilanț | fără bilanț | 64.686 lei | fără bilanț | fără bilanț | 25.381 lei | 52.234 lei |
| Capitaluri proprii | 439.855 lei | fără bilanț | 744.183 lei | fără bilanț | fără bilanț | 684.979 lei | fără bilanț | fără bilanț | 40.407 lei | 145.380 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | fără bilanț | 2 | fără bilanț | fără bilanț | 3 | fără bilanț | fără bilanț | 2 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CATY & ROX CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CATY & ROX CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CATY & ROX CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cobadin, Comuna Cobadin, județul Constanța (Șos. OSTROV, nr. 13); numărul de înmatriculare e J|13|1406|2009, din 09.06.2009.
Ce cifră de afaceri a avut CATY & ROX CONSTRUCT SRL în 2024?
497.513 lei, cu 71% sub 2023 (1.698.894 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 142.133 lei.
Câți salariați are CATY & ROX CONSTRUCT SRL?
1 salariat în medie în 2024 (2 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CATY & ROX CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.