COLECTARE RECUPERARE CREANTE CRC SRL
COLECTARE RECUPERARE CREANTE CRC SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 25606038. Cifră de afaceri 2025: 1.611.052 lei, 0 salariați. D
Registru
- CUI
- 25606038
- Denumire
- COLECTARE RECUPERARE CREANTE CRC SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6297|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.05.2009
- Sediu
- TIMISOARA, nr. 26Z, et. 2, Clădirea Anchor Plaza, Corp A, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) · rev. 2
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.611.052 lei (-41% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 6,5 mil. lei · 2025 1,6 mil. lei · maxim 2015 6,5 mil. lei · minim 2023 898 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 652,9 mii lei · 2025 −243 mii lei · maxim 2019 1,3 mil. lei · minim 2023 −842,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 0 · 2025 0 · maxim 2018 50 · minim 2016 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.611.052 lei | 2.738.047 lei | 897.970 lei | 1.380.160 lei | 3.611.609 lei | 3.976.792 lei | 4.579.816 lei | 4.865.547 lei | 5.616.075 lei | 6.259.400 lei | 6.484.953 lei |
| Venituri totale | 1.649.860 lei | 2.740.237 lei | 934.723 lei | 1.504.135 lei | 3.657.282 lei | 4.012.642 lei | 4.609.396 lei | 4.915.160 lei | 5.730.718 lei | 6.402.164 lei | 6.790.731 lei |
| Cheltuieli totale | 1.892.820 lei | 2.170.819 lei | 1.768.014 lei | 1.548.964 lei | 3.580.595 lei | 2.763.155 lei | 3.145.003 lei | 4.285.005 lei | 5.443.231 lei | 6.429.046 lei | 5.839.266 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 487.277 lei | 0 lei | 0 lei | 40.544 lei | 1.209.719 lei | 1.293.313 lei | 425.900 lei | 229.759 lei | 24.692 lei | 652.851 lei |
| Pierdere netă | 242.960 lei | 0 lei | 842.271 lei | 58.634 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -242.960 lei | 487.277 lei | -842.271 lei | -58.634 lei | 40.544 lei | 1.209.719 lei | 1.293.313 lei | 425.900 lei | 229.759 lei | 24.692 lei | 652.851 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.587.770 lei | 5.256.364 lei | 3.998.760 lei | 4.569.546 lei | 5.974.785 lei | 8.068.512 lei | 8.910.063 lei | 3.483.103 lei | 5.756.724 lei | 4.859.216 lei | 4.254.198 lei |
| Datorii | 445.410 lei | 1.870.978 lei | 1.100.651 lei | 829.166 lei | 2.175.771 lei | 4.310.042 lei | 6.361.311 lei | 1.658.787 lei | 2.128.125 lei | 1.143.329 lei | 563.003 lei |
| Capitaluri proprii | 3.142.360 lei | 3.385.386 lei | 2.898.109 lei | 3.740.380 lei | 3.799.014 lei | 3.758.470 lei | 2.548.752 lei | 1.255.439 lei | 3.342.280 lei | 3.164.096 lei | 3.139.404 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | 49 | 0 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
Întrebări frecvente
Este COLECTARE RECUPERARE CREANTE CRC SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, COLECTARE RECUPERARE CREANTE CRC SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul COLECTARE RECUPERARE CREANTE CRC SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (TIMISOARA, nr. 26Z, et. 2, Clădirea Anchor Plaza, Corp A); numărul de înmatriculare e J|40|6297|2009, din 27.05.2009.
Ce cifră de afaceri a avut COLECTARE RECUPERARE CREANTE CRC SRL în 2025?
1.611.052 lei, cu 41% sub 2024 (2.738.047 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 242.960 lei.
Câți salariați are COLECTARE RECUPERARE CREANTE CRC SRL?
0 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre COLECTARE RECUPERARE CREANTE CRC SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.