LUCAL SISTEMS SRL
LUCAL SISTEMS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman, CUI 25573100. Cifră de afaceri 2025: 281.285 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 25573100
- Denumire
- LUCAL SISTEMS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|34|294|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.05.2009
- Sediu
- Str. MIHAI BRAVU, bl. G2, et. 4, ap. 74, Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
Arată toate (29)
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri · rev. 3
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 3
- 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 281.285 lei (+89% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 353,8 mii lei · 2025 281,3 mii lei · maxim 2023 415,9 mii lei · minim 2024 148,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 38,1 mii lei · 2025 9,5 mii lei · maxim 2023 88,1 mii lei · minim 2024 −29,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 281.285 lei | 148.948 lei | 415.910 lei | 276.204 lei | 290.636 lei | 309.108 lei | 257.939 lei | 253.816 lei | 290.384 lei | 313.050 lei | 353.788 lei |
| Venituri totale | 289.909 lei | 149.902 lei | 424.781 lei | 280.241 lei | 357.893 lei | 319.788 lei | 263.938 lei | 268.041 lei | 296.300 lei | 324.660 lei | 362.998 lei |
| Cheltuieli totale | 277.570 lei | 178.494 lei | 332.550 lei | 264.407 lei | 337.828 lei | 293.722 lei | 235.443 lei | 234.211 lei | 283.102 lei | 285.531 lei | 317.100 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 9.498 lei | 0 lei | 88.069 lei | 13.088 lei | 16.486 lei | 23.064 lei | 25.855 lei | 31.149 lei | 9.765 lei | 32.064 lei | 38.084 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 29.866 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 9.498 lei | -29.866 lei | 88.069 lei | 13.088 lei | 16.486 lei | 23.064 lei | 25.855 lei | 31.149 lei | 9.765 lei | 32.064 lei | 38.084 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 111.553 lei | 116.862 lei | 195.960 lei | 108.008 lei | 133.913 lei | 101.285 lei | 62.695 lei | 119.345 lei | 120.497 lei | 166.009 lei | 151.643 lei |
| Datorii | 84.362 lei | 77.169 lei | 106.682 lei | 85.225 lei | 96.218 lei | 54.332 lei | 18.806 lei | 24.212 lei | 34.013 lei | 29.759 lei | 14.556 lei |
| Capitaluri proprii | 27.191 lei | 39.693 lei | 89.278 lei | 22.783 lei | 37.695 lei | 46.953 lei | 43.889 lei | 88.034 lei | 79.385 lei | 129.151 lei | 137.087 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUCAL SISTEMS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LUCAL SISTEMS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LUCAL SISTEMS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Turnu Măgurele, județul Teleorman (Str. MIHAI BRAVU, bl. G2, et. 4, ap. 74); numărul de înmatriculare e J|34|294|2009, din 19.05.2009.
Ce cifră de afaceri a avut LUCAL SISTEMS SRL în 2025?
281.285 lei, cu 89% peste 2024 (148.948 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 9.498 lei.
Câți salariați are LUCAL SISTEMS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LUCAL SISTEMS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.