INTRA PLUS MEDICAL SRL

INTRA PLUS MEDICAL SRL: firmă în funcțiune din Loc. Covasna, Oraș Covasna, Covasna, CUI 25566596. Cifră de afaceri 2024: 36.233 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
25566596
Denumire
INTRA PLUS MEDICAL SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|14|140|2009
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
18.05.2009
Sediu
BRAZILOR, nr. 2, bl. 1A, sc. B, ap. 9, Loc. Covasna, Oraș Covasna, Covasna
Activități autorizate (CAEN)
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · rev. 2
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri

Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 36.233 lei (-1% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 65,2 mii lei · 2024 36,2 mii lei · maxim 2017 85,2 mii lei · minim 2020 20,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −4,6 mii lei · 2024 2,3 mii lei · maxim 2017 8,4 mii lei · minim 2022 −6,9 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator2024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă36.233 lei36.553 lei33.456 lei24.722 lei20.763 lei78.186 lei80.741 lei85.208 lei84.905 lei65.192 lei
Venituri totale36.233 lei36.561 lei33.456 lei34.401 lei20.810 lei78.186 lei82.393 lei86.391 lei86.581 lei65.635 lei
Cheltuieli totale33.448 lei36.010 lei39.093 lei31.250 lei23.037 lei69.092 lei78.777 lei75.351 lei77.153 lei68.273 lei
Rezultat
Profit net2.333 lei11 lei0 lei2.335 lei0 lei6.722 lei1.186 lei8.448 lei6.831 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei6.864 lei0 lei2.811 lei0 lei0 lei0 lei0 lei4.607 lei
Rezultat net2.333 lei11 lei-6.864 lei2.335 lei-2.811 lei6.722 lei1.186 lei8.448 lei6.831 lei-4.607 lei
Bilanț
Active totale74.345 lei62.367 lei47.020 lei46.083 lei52.430 lei44.675 lei49.993 lei48.505 lei49.835 lei60.663 lei
Datorii73.175 lei63.530 lei48.193 lei40.393 lei39.395 lei39.517 lei51.557 lei51.255 lei61.033 lei78.692 lei
Capitaluri proprii1.170 lei-1.163 lei-1.173 lei5.690 lei3.356 lei5.158 lei-1.564 lei-2.750 lei-11.198 lei-18.029 lei
Oameni
Număr mediu de salariați——————————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este INTRA PLUS MEDICAL SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, INTRA PLUS MEDICAL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul INTRA PLUS MEDICAL SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Covasna, Oraș Covasna, județul Covasna (BRAZILOR, nr. 2, bl. 1A, sc. B, ap. 9); numărul de înmatriculare e J|14|140|2009, din 18.05.2009.

Ce cifră de afaceri a avut INTRA PLUS MEDICAL SRL în 2024?

36.233 lei, cu 1% sub 2023 (36.553 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.333 lei.

De unde vin datele despre INTRA PLUS MEDICAL SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.