FAMAGUSTA MANAGEMENT SRL
FAMAGUSTA MANAGEMENT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 25564340. Cifră de afaceri 2025: 1.296.000 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 25564340
- Denumire
- FAMAGUSTA MANAGEMENT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|5943|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.05.2009
- Sediu
- Av. M. Zorileanu, nr. 73, mansarda, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 2740 Fabricarea de echipamente electrice de iluminat · rev. 2
- 2790 Fabricarea altor echipamente electrice · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.296.000 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 730 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2018 1,5 mil. lei · minim 2022 594 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 179,9 mii lei · 2025 1 mil. lei · maxim 2018 1 mil. lei · minim 2015 179,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.296.000 lei | 1.196.000 lei | 739.000 lei | 594.000 lei | 696.583 lei | 961.971 lei | 941.442 lei | 1.544.006 lei | 940.256 lei | 1.436.069 lei | 730.000 lei |
| Venituri totale | 1.395.373 lei | 1.204.846 lei | 740.498 lei | 595.152 lei | 699.754 lei | 964.550 lei | 986.326 lei | 1.546.504 lei | 944.470 lei | 1.442.643 lei | 733.511 lei |
| Cheltuieli totale | 327.880 lei | 248.868 lei | 152.627 lei | 260.475 lei | 323.539 lei | 485.277 lei | 577.935 lei | 484.107 lei | 502.613 lei | 724.680 lei | 519.595 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.033.290 lei | 923.098 lei | 580.467 lei | 328.737 lei | 369.249 lei | 469.829 lei | 399.334 lei | 1.046.932 lei | 431.146 lei | 603.089 lei | 179.916 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.033.290 lei | 923.098 lei | 580.467 lei | 328.737 lei | 369.249 lei | 469.829 lei | 399.334 lei | 1.046.932 lei | 431.146 lei | 603.089 lei | 179.916 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.268.583 lei | 1.126.883 lei | 595.405 lei | 591.464 lei | 384.856 lei | 479.728 lei | 426.012 lei | 1.067.881 lei | 454.661 lei | 818.320 lei | 289.309 lei |
| Datorii | 137.977 lei | 147.471 lei | 14.668 lei | 245.661 lei | 15.343 lei | 9.635 lei | 26.414 lei | 20.685 lei | 23.251 lei | 214.521 lei | 68.598 lei |
| Capitaluri proprii | 1.130.606 lei | 979.412 lei | 580.737 lei | 345.803 lei | 369.513 lei | 470.093 lei | 399.598 lei | 1.047.196 lei | 431.410 lei | 603.799 lei | 220.711 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FAMAGUSTA MANAGEMENT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FAMAGUSTA MANAGEMENT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FAMAGUSTA MANAGEMENT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (Av. M. Zorileanu, nr. 73, mansarda); numărul de înmatriculare e J|40|5943|2009, din 18.05.2009.
Ce cifră de afaceri a avut FAMAGUSTA MANAGEMENT SRL în 2025?
1.296.000 lei, cu 8% peste 2024 (1.196.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.033.290 lei.
Câți salariați are FAMAGUSTA MANAGEMENT SRL?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FAMAGUSTA MANAGEMENT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.