B.A.M.A. GRUP SRL
B.A.M.A. GRUP SRL: firmă în funcțiune din Sat Valea Seacă, Comuna Valea Seacă, Bacău, CUI 25510978. Cifră de afaceri 2025: 4.855.771 lei, 13 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 25510978
- Denumire
- B.A.M.A. GRUP SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|531|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.05.2009
- Sediu
- VALEA SEACĂ, nr. 203, Sat Valea Seacă, Comuna Valea Seacă, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
Arată toate (34)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.855.771 lei (+80% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 132,5 mii lei · 2025 4,9 mil. lei · maxim 2023 5,4 mil. lei · minim 2015 132,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 39,6 mii lei · 2025 831,1 mii lei · maxim 2023 2,1 mil. lei · minim 2018 4,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 13 · maxim 2023 18 · minim 2015 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.855.771 lei | 2.701.039 lei | 5.444.862 lei | 3.197.711 lei | 1.916.461 lei | 1.249.316 lei | 674.302 lei | 468.187 lei | 694.676 lei | 399.095 lei | 132.459 lei |
| Venituri totale | 5.154.905 lei | 2.973.202 lei | 5.607.621 lei | 3.287.663 lei | 1.918.835 lei | 1.253.408 lei | 798.708 lei | 661.863 lei | 696.647 lei | 399.514 lei | 132.459 lei |
| Cheltuieli totale | 4.195.880 lei | 2.909.617 lei | 3.377.947 lei | 1.658.749 lei | 1.108.176 lei | 922.392 lei | 678.830 lei | 653.024 lei | 459.276 lei | 285.270 lei | 88.800 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 831.127 lei | 47.818 lei | 2.088.670 lei | 1.606.503 lei | 797.007 lei | 321.450 lei | 112.575 lei | 4.425 lei | 230.406 lei | 110.249 lei | 39.648 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 831.127 lei | 47.818 lei | 2.088.670 lei | 1.606.503 lei | 797.007 lei | 321.450 lei | 112.575 lei | 4.425 lei | 230.406 lei | 110.249 lei | 39.648 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 6.918.028 lei | 5.319.576 lei | 6.414.217 lei | 3.507.805 lei | 2.212.087 lei | 1.266.042 lei | 979.248 lei | 734.228 lei | 740.716 lei | 368.105 lei | 98.182 lei |
| Datorii | 1.855.644 lei | 663.893 lei | 1.136.035 lei | 956.410 lei | 740.879 lei | 636.840 lei | 671.497 lei | 349.083 lei | 360.203 lei | 217.998 lei | 58.324 lei |
| Capitaluri proprii | 4.351.217 lei | 3.686.757 lei | 4.042.215 lei | 2.551.395 lei | 1.471.208 lei | 629.202 lei | 307.751 lei | 385.145 lei | 380.513 lei | 150.107 lei | 39.858 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 13 | 14 | 18 | 14 | 10 | 10 | 7 | 7 | 4 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este B.A.M.A. GRUP SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, B.A.M.A. GRUP SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul B.A.M.A. GRUP SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Seacă, Comuna Valea Seacă, județul Bacău (VALEA SEACĂ, nr. 203); numărul de înmatriculare e J|04|531|2009, din 04.05.2009.
Ce cifră de afaceri a avut B.A.M.A. GRUP SRL în 2025?
4.855.771 lei, cu 80% peste 2024 (2.701.039 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 831.127 lei.
Câți salariați are B.A.M.A. GRUP SRL?
13 salariați în medie în 2025 (14 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre B.A.M.A. GRUP SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.