LEVANCAM SRL — dosare în instanță
Numele LEVANCAM SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 02 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 28 ianuarie 2026
- Ultima activitate
- 02 octombrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 25489604)
- CUI
- 25489604
- Denumire
- LEVANCAM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|256|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.04.2009
- Sediu
- Str. Victoria, bl. 221, sc. 4, et. P, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 2441 Producția metalelor prețioase · rev. 3
- 4682 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 6492 Alte activități de creditare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.274.147 lei (+102% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 156,5 mii lei · 2025 5,3 mil. lei · maxim 2025 5,3 mil. lei · minim 2017 86,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 64,1 mii lei · 2025 2,2 mil. lei · maxim 2025 2,2 mil. lei · minim 2016 35,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 3 · maxim 2015 3 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.274.147 lei | 2.605.808 lei | 1.606.830 lei | 1.251.730 lei | 717.092 lei | 527.543 lei | 291.811 lei | 193.182 lei | 86.489 lei | 150.422 lei | 156.549 lei |
| Venituri totale | 5.274.147 lei | 2.605.808 lei | 1.606.830 lei | 1.251.740 lei | 717.092 lei | 527.543 lei | 291.811 lei | 193.192 lei | 91.298 lei | 150.422 lei | 156.549 lei |
| Cheltuieli totale | 2.671.455 lei | 613.807 lei | 265.784 lei | 72.519 lei | 53.150 lei | 74.024 lei | 52.456 lei | 62.708 lei | 53.071 lei | 113.377 lei | 87.776 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 2.239.871 lei | 1.672.951 lei | 1.324.978 lei | 1.166.704 lei | 656.771 lei | 449.485 lei | 236.439 lei | 128.563 lei | 37.314 lei | 35.540 lei | 64.075 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 2.239.871 lei | 1.672.951 lei | 1.324.978 lei | 1.166.704 lei | 656.771 lei | 449.485 lei | 236.439 lei | 128.563 lei | 37.314 lei | 35.540 lei | 64.075 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 8.994.477 lei | 7.510.126 lei | 4.267.122 lei | 4.115.005 lei | 2.283.313 lei | 1.842.078 lei | 1.107.833 lei | 605.048 lei | 337.211 lei | 180.089 lei | 207.556 lei |
| Datorii | 4.015.880 lei | 3.526.955 lei | 1.157.989 lei | 2.302.595 lei | 1.216.555 lei | 1.253.144 lei | 831.543 lei | 476.185 lei | 299.607 lei | 6.240 lei | 5.172 lei |
| Capitaluri proprii | 4.978.597 lei | 3.983.171 lei | 3.109.133 lei | 1.812.410 lei | 1.066.758 lei | 588.934 lei | 276.290 lei | 128.863 lei | 37.604 lei | 173.849 lei | 202.384 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 944/318/2026 | Judecătoria Târgu Jiu | Civil | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare LEVANCAM SRL?
LEVANCAM SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 02 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des LEVANCAM SRL?
Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.