V. INC SRL

V. INC SRL: firmă în funcțiune din Sat Dranic, Comuna Dranic, Dolj, CUI 25488447. Cifră de afaceri 2025: 565.407 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
25488447
Denumire
V. INC SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|16|634|2009
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
27.04.2009
Sediu
CÂMPULUI, nr. 1, Sat Dranic, Comuna Dranic, Dolj
Activități autorizate (CAEN)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
  • 0121 Cultivarea strugurilor · rev. 3
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 3
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 565.407 lei (-54% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 222,4 mii lei · 2025 565,4 mii lei · maxim 2022 2,3 mil. lei · minim 2015 222,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −237,9 mii lei · 2025 26,2 mii lei · maxim 2022 1,5 mil. lei · minim 2015 −237,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 12 · 2025 5 · maxim 2015 12 · minim 2024 5.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă565.407 lei1.220.958 lei2.066.842 lei2.289.261 lei1.922.581 lei1.076.438 lei586.940 lei608.468 lei462.310 lei535.297 lei222.434 lei
Venituri totale496.566 lei2.025.783 lei1.747.996 lei3.206.593 lei2.643.301 lei1.350.051 lei583.308 lei604.530 lei596.000 lei544.733 lei325.723 lei
Cheltuieli totale465.415 lei774.416 lei766.363 lei1.639.358 lei1.137.179 lei869.887 lei540.745 lei566.634 lei610.464 lei731.624 lei563.672 lei
Rezultat
Profit net26.167 lei1.055.146 lei960.895 lei1.542.950 lei1.483.087 lei457.052 lei31.238 lei37.896 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei14.464 lei186.891 lei237.949 lei
Rezultat net26.167 lei1.055.146 lei960.895 lei1.542.950 lei1.483.087 lei457.052 lei31.238 lei37.896 lei-14.464 lei-186.891 lei-237.949 lei
Bilanț
Active totale1.654.032 lei2.365.127 lei3.369.692 lei3.511.126 lei2.026.153 lei1.371.645 lei1.476.069 lei1.513.952 lei1.786.742 lei1.974.703 lei2.196.412 lei
Datorii714.141 lei727.403 lei539.541 lei1.590.463 lei678.656 lei1.455.827 lei1.934.657 lei1.952.370 lei2.198.582 lei2.245.004 lei2.228.243 lei
Capitaluri proprii939.891 lei1.637.724 lei2.532.643 lei1.571.747 lei928.797 lei-554.290 lei-980.104 lei-1.011.342 lei-1.049.238 lei-1.032.835 lei-845.944 lei
Oameni
Număr mediu de salariați55678779101012

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este V. INC SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, V. INC SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul V. INC SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dranic, Comuna Dranic, județul Dolj (CÂMPULUI, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|16|634|2009, din 27.04.2009.

Ce cifră de afaceri a avut V. INC SRL în 2025?

565.407 lei, cu 54% sub 2024 (1.220.958 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 26.167 lei.

Câți salariați are V. INC SRL?

5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre V. INC SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.