GLASTAHL SRL
GLASTAHL SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Turda, Cluj, CUI 25475773. Cifră de afaceri 2025: 344.801 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 25475773
- Denumire
- GLASTAHL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|965|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.04.2009
- Sediu
- Str. LIBERTĂȚII, nr. 12, sc. D, et. P, ap. 32, Municipiul Turda, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
Arată toate (13)
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 344.801 lei (+16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 217,9 mii lei · 2025 344,8 mii lei · maxim 2025 344,8 mii lei · minim 2018 140 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 890 lei · 2025 16,9 mii lei · maxim 2020 31,7 mii lei · minim 2024 −11,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2016 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 344.801 lei | 298.033 lei | 292.955 lei | 230.892 lei | 298.347 lei | 201.529 lei | 297.717 lei | 139.978 lei | 218.708 lei | 218.997 lei | 217.915 lei |
| Venituri totale | 344.867 lei | 298.033 lei | 292.955 lei | 230.893 lei | 298.502 lei | 201.529 lei | 297.717 lei | 139.980 lei | 218.772 lei | 219.049 lei | 217.954 lei |
| Cheltuieli totale | 323.428 lei | 306.476 lei | 296.115 lei | 207.295 lei | 278.070 lei | 167.904 lei | 274.210 lei | 110.782 lei | 199.311 lei | 212.029 lei | 210.513 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 16.916 lei | 0 lei | 0 lei | 21.335 lei | 17.548 lei | 31.702 lei | 19.017 lei | 27.574 lei | 17.252 lei | 4.829 lei | 890 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 11.364 lei | 5.738 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 16.916 lei | -11.364 lei | -5.738 lei | 21.335 lei | 17.548 lei | 31.702 lei | 19.017 lei | 27.574 lei | 17.252 lei | 4.829 lei | 890 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 41.759 lei | 16.200 lei | 34.461 lei | 57.072 lei | 66.346 lei | 78.421 lei | 41.713 lei | 43.787 lei | 22.767 lei | 13.121 lei | 15.243 lei |
| Datorii | 19.337 lei | 6.461 lei | 5.357 lei | 22.231 lei | 7.840 lei | 10.063 lei | 146 lei | 15.973 lei | 155 lei | 7.761 lei | 6.712 lei |
| Capitaluri proprii | 22.422 lei | 9.739 lei | 29.104 lei | 34.841 lei | 58.506 lei | 68.358 lei | 41.567 lei | 27.814 lei | 22.612 lei | 5.360 lei | 8.531 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GLASTAHL SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GLASTAHL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul GLASTAHL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Turda, județul Cluj (Str. LIBERTĂȚII, nr. 12, sc. D, et. P, ap. 32); numărul de înmatriculare e J|12|965|2009, din 23.04.2009.
Ce cifră de afaceri a avut GLASTAHL SRL în 2025?
344.801 lei, cu 16% peste 2024 (298.033 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 16.916 lei.
Câți salariați are GLASTAHL SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GLASTAHL SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.