NANDRA COSMIC SRL

NANDRA COSMIC SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Buzău, Buzău, CUI 25464952. Cifră de afaceri 2024: 232.376 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
25464952
Denumire
NANDRA COSMIC SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|10|356|2009
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
17.04.2009
Sediu
Str. DOROBANȚI, bl. 10E, et. P, ap. 3,BIROUL 4, Municipiul Buzău, Buzău
Activități autorizate (CAEN)
  • 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate · rev. 2
  • 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · rev. 2
  • 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate · rev. 2
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
  • 6492 Alte activități de creditare · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri

Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 232.376 lei (-19% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 137,2 mii lei · 2024 232,4 mii lei · maxim 2023 286,3 mii lei · minim 2016 76,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 74,6 mii lei · 2024 112,8 mii lei · maxim 2023 136 mii lei · minim 2016 24 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2024 1 · maxim 2019 3 · minim 2015 1.

Indicator2024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă232.376 lei286.270 lei161.327 lei160.146 lei165.749 lei144.612 lei163.102 lei151.144 lei76.524 lei137.229 lei
Venituri totale232.376 lei286.270 lei161.327 lei160.146 lei165.862 lei144.612 lei163.102 lei151.144 lei76.524 lei137.229 lei
Cheltuieli totale117.228 lei147.390 lei99.857 lei110.325 lei101.407 lei96.847 lei104.136 lei102.845 lei51.788 lei58.559 lei
Rezultat
Profit net112.824 lei136.017 lei59.857 lei48.220 lei62.798 lei46.319 lei57.335 lei46.788 lei23.971 lei74.553 lei
Pierdere netă0 lei——————0 lei0 lei0 lei
Rezultat net112.824 lei136.017 lei59.857 lei48.220 lei62.798 lei46.319 lei57.335 lei46.788 lei23.971 lei74.553 lei
Bilanț
Active totale618.276 lei515.734 lei556.841 lei456.102 lei494.116 lei514.542 lei509.802 lei456.907 lei398.828 lei357.887 lei
Datorii36.572 lei7.478 lei74.543 lei4.712 lei7.703 lei68.308 lei109.887 lei114.327 lei103.036 lei2.066 lei
Capitaluri proprii581.704 lei508.256 lei482.298 lei451.390 lei486.413 lei446.234 lei399.915 lei342.580 lei295.792 lei355.821 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1112332221

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NANDRA COSMIC SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, NANDRA COSMIC SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul NANDRA COSMIC SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Buzău, județul Buzău (Str. DOROBANȚI, bl. 10E, et. P, ap. 3,BIROUL 4); numărul de înmatriculare e J|10|356|2009, din 17.04.2009.

Ce cifră de afaceri a avut NANDRA COSMIC SRL în 2024?

232.376 lei, cu 19% sub 2023 (286.270 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 112.824 lei.

Câți salariați are NANDRA COSMIC SRL?

1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre NANDRA COSMIC SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.