CETAS CLIMATIC SRL
CETAS CLIMATIC SRL: firmă în funcțiune din Sat Dobroești, Comuna Dobroești, Ilfov, CUI 25378002. Cifră de afaceri 2025: 567.534 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 25378002
- Denumire
- CETAS CLIMATIC SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2207|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.08.2012
- Sediu
- 22 DECEMBRIE 1989, nr. 1, corp C2, Sat Dobroești, Comuna Dobroești, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 567.534 lei (-22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 117,9 mii lei · 2025 567,5 mii lei · maxim 2024 725,8 mii lei · minim 2015 117,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −22 mii lei · 2025 920 lei · maxim 2023 169,9 mii lei · minim 2015 −22 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 2 · maxim 2015 2 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 567.534 lei | 725.822 lei | 657.636 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 436.445 lei | 169.049 lei | 328.484 lei | 153.466 lei | 117.886 lei |
| Venituri totale | 634.534 lei | 725.822 lei | 833.487 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 436.445 lei | 169.179 lei | 328.484 lei | 153.466 lei | 117.926 lei |
| Cheltuieli totale | 622.325 lei | 699.881 lei | 655.209 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 395.580 lei | 183.431 lei | 278.033 lei | 143.681 lei | 136.354 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 920 lei | 10.036 lei | 169.943 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 36.510 lei | 0 lei | 40.598 lei | 5.181 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 16.083 lei | 0 lei | 0 lei | 21.966 lei |
| Rezultat net | 920 lei | 10.036 lei | 169.943 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 36.510 lei | -16.083 lei | 40.598 lei | 5.181 lei | -21.966 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 182.993 lei | 282.635 lei | 297.596 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 144.484 lei | 82.256 lei | 41.435 lei | 61.075 lei | 44.111 lei |
| Datorii | 177.704 lei | 278.266 lei | 303.263 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 200.203 lei | 174.485 lei | 117.580 lei | 177.818 lei | 166.035 lei |
| Capitaluri proprii | 5.289 lei | 4.369 lei | -5.667 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -55.719 lei | -92.229 lei | -76.145 lei | -116.743 lei | -121.924 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CETAS CLIMATIC SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CETAS CLIMATIC SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CETAS CLIMATIC SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dobroești, Comuna Dobroești, județul Ilfov (22 DECEMBRIE 1989, nr. 1, corp C2); numărul de înmatriculare e J|23|2207|2012, din 03.08.2012.
Ce cifră de afaceri a avut CETAS CLIMATIC SRL în 2025?
567.534 lei, cu 22% sub 2024 (725.822 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 920 lei.
Câți salariați are CETAS CLIMATIC SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CETAS CLIMATIC SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.