SETSAIL SRL
SETSAIL SRL: firmă în funcțiune din Sat Limanu, Comuna Limanu, Constanța, CUI 25314653. Cifră de afaceri 2025: 63.566 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 25314653
- Denumire
- SETSAIL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|1891|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.06.2017
- Sediu
- MIHAIL SADOVEANU, nr. 4, CAMERA 1, Sat Limanu, Comuna Limanu, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 5010 Transporturi maritime și costiere de pasageri · rev. 2
- 5030 Transporturi de pasageri pe căi navigabile interioare · rev. 2
- 5222 Activități de servicii anexe transportului pe apă · rev. 2
Arată toate (15)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 2
- 7734 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de transport pe apă · rev. 2
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 2
- 8553 Școli de conducere (pilotaj) · rev. 2
- 9319 Alte activități sportive · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 63.566 lei (-68% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 537,4 mii lei · 2025 63,6 mii lei · maxim 2021 4,8 mil. lei · minim 2025 63,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 39,2 mii lei · 2025 −407,9 mii lei · maxim 2017 430,5 mii lei · minim 2024 −545,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2024 2 · maxim 2018 4 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 63.566 lei | 197.911 lei | 723.737 lei | 2.630.093 lei | 4.787.851 lei | 1.155.470 lei | 1.903.345 lei | 1.714.969 lei | 1.596.701 lei | 980.474 lei | 537.439 lei |
| Venituri totale | 73.403 lei | 358.129 lei | 750.531 lei | 2.908.117 lei | 5.074.193 lei | 2.127.129 lei | 2.002.149 lei | 1.762.088 lei | 2.141.297 lei | 982.378 lei | 539.304 lei |
| Cheltuieli totale | 481.283 lei | 903.822 lei | 704.491 lei | 2.643.180 lei | 4.927.050 lei | 2.055.989 lei | 1.972.428 lei | 1.539.440 lei | 1.689.443 lei | 847.197 lei | 491.921 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 39.650 lei | 235.860 lei | 99.257 lei | 51.086 lei | 12.406 lei | 205.512 lei | 430.480 lei | 111.074 lei | 39.158 lei |
| Pierdere netă | 407.880 lei | 545.693 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -407.880 lei | -545.693 lei | 39.650 lei | 235.860 lei | 99.257 lei | 51.086 lei | 12.406 lei | 205.512 lei | 430.480 lei | 111.074 lei | 39.158 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 4.181.543 lei | 4.241.645 lei | 4.912.934 lei | 6.286.322 lei | 5.449.512 lei | 4.489.198 lei | 3.149.079 lei | 3.157.353 lei | 3.166.046 lei | 2.440.587 lei | 1.978.515 lei |
| Datorii | 3.977.180 lei | 3.629.402 lei | 3.781.823 lei | 5.064.315 lei | 3.398.441 lei | 2.086.380 lei | 926.903 lei | 895.151 lei | 1.432.616 lei | 1.137.635 lei | 1.038.664 lei |
| Capitaluri proprii | 204.363 lei | 612.243 lei | 1.094.689 lei | 1.114.860 lei | 1.996.428 lei | 2.002.435 lei | 1.951.349 lei | 1.938.942 lei | 1.733.430 lei | 1.302.952 lei | 935.327 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SETSAIL SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SETSAIL SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SETSAIL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Limanu, Comuna Limanu, județul Constanța (MIHAIL SADOVEANU, nr. 4, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|13|1891|2017, din 09.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut SETSAIL SRL în 2025?
63.566 lei, cu 68% sub 2024 (197.911 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 407.880 lei.
De unde vin datele despre SETSAIL SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.