LARIFER SRL
LARIFER SRL: firmă în funcțiune din Loc. Covasna, Oraș Covasna, Covasna, CUI 25252410. Cifră de afaceri 2018: 189.462 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 25252410
- Denumire
- LARIFER SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|14|69|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.03.2009
- Sediu
- Str. ADY ENDRE, nr. 6, Loc. Covasna, Oraș Covasna, Covasna
- Activități autorizate (CAEN)
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 9200 Activități de jocuri de noroc și pariuri · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2018 · 4 bilanțuri
Financiar · 2015–2018 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2018, față de 2017.
În 2018, cifra de afaceri netă a fost 189.462 lei (-6% față de 2017).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 201,3 mii lei · 2018 189,5 mii lei · maxim 2016 215,7 mii lei · minim 2018 189,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −2,7 mii lei · 2018 −8,3 mii lei · maxim 2016 27,2 mii lei · minim 2017 −98 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2018 2 · maxim 2015 2 · minim 2015 2.
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 189.462 lei | 201.771 lei | 215.668 lei | 201.326 lei |
| Venituri totale | 189.462 lei | 201.771 lei | 215.668 lei | 201.326 lei |
| Cheltuieli totale | 195.867 lei | 297.704 lei | 186.344 lei | 198.001 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 27.167 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 8.300 lei | 97.953 lei | 0 lei | 2.714 lei |
| Rezultat net | -8.300 lei | -97.953 lei | 27.167 lei | -2.714 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 14.042 lei | 19.687 lei | 90.393 lei | 56.496 lei |
| Datorii | 166.985 lei | 164.330 lei | 134.049 lei | 127.319 lei |
| Capitaluri proprii | -152.943 lei | -144.643 lei | -43.656 lei | -70.823 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LARIFER SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LARIFER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul LARIFER SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Covasna, Oraș Covasna, județul Covasna (Str. ADY ENDRE, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|14|69|2009, din 09.03.2009.
Ce cifră de afaceri a avut LARIFER SRL în 2018?
189.462 lei, cu 6% sub 2017 (201.771 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 8.300 lei.
Câți salariați are LARIFER SRL?
2 salariați în medie în 2018 (2 în 2017), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LARIFER SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2018). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.