VAPRO SRL
VAPRO SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Marghita, Bihor, CUI 25246710. Cifră de afaceri 2025: 907.421 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 25246710
- Denumire
- VAPRO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|365|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.03.2009
- Sediu
- Str. ZORILOR, nr. 13, Municipiul Marghita, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
Arată toate (27)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 907.421 lei (+6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 551,8 mii lei · 2025 907,4 mii lei · maxim 2021 927,5 mii lei · minim 2017 510,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 53,1 mii lei · 2025 231,3 mii lei · maxim 2023 245,7 mii lei · minim 2018 9,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2025 4 · maxim 2016 8 · minim 2023 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 907.421 lei | 852.937 lei | 797.259 lei | 720.794 lei | 927.540 lei | 754.328 lei | 545.307 lei | 517.307 lei | 510.192 lei | 802.924 lei | 551.752 lei |
| Venituri totale | 908.989 lei | 867.855 lei | 797.706 lei | 722.108 lei | 823.990 lei | 762.762 lei | 710.274 lei | 517.943 lei | 512.660 lei | 808.921 lei | 600.080 lei |
| Cheltuieli totale | 656.108 lei | 675.337 lei | 544.191 lei | 608.953 lei | 669.088 lei | 600.069 lei | 583.000 lei | 502.896 lei | 492.411 lei | 699.588 lei | 544.595 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 231.346 lei | 171.385 lei | 245.701 lei | 106.091 lei | 146.676 lei | 155.646 lei | 120.199 lei | 9.874 lei | 15.148 lei | 98.048 lei | 53.143 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 231.346 lei | 171.385 lei | 245.701 lei | 106.091 lei | 146.676 lei | 155.646 lei | 120.199 lei | 9.874 lei | 15.148 lei | 98.048 lei | 53.143 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 315.253 lei | 350.670 lei | 157.540 lei | 205.235 lei | 525.084 lei | 446.763 lei | 439.642 lei | 239.721 lei | 255.399 lei | 378.702 lei | 330.280 lei |
| Datorii | 83.667 lei | 179.045 lei | 20.316 lei | 98.904 lei | 24.791 lei | 93.146 lei | 241.671 lei | 161.950 lei | 187.502 lei | 325.953 lei | 322.436 lei |
| Capitaluri proprii | 231.586 lei | 171.625 lei | 137.224 lei | 106.331 lei | 500.293 lei | 353.617 lei | 197.971 lei | 77.771 lei | 67.897 lei | 52.749 lei | 7.844 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 8 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VAPRO SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VAPRO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VAPRO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Marghita, județul Bihor (Str. ZORILOR, nr. 13); numărul de înmatriculare e J|05|365|2009, din 06.03.2009.
Ce cifră de afaceri a avut VAPRO SRL în 2025?
907.421 lei, cu 6% peste 2024 (852.937 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 231.346 lei.
Câți salariați are VAPRO SRL?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VAPRO SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.