FREEMAN SRL

FREEMAN SRL: firmă într-o stare specială (vezi fișa) din Municipiul Satu Mare, Satu Mare, CUI 25013170. Cifră de afaceri 2025: 360.767 lei, 1 salariați. Date ON

Registru

CUI
25013170
Denumire
FREEMAN SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|30|70|2009
Stare în registru
într-o stare specială (vezi fișa)
Data înmatriculării
27.01.2009
Sediu
LUCIAN BLAGA, nr. 413, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Activități autorizate (CAEN)
  • 1723 Fabricarea articolelor de papetărie · rev. 3
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 3
  • 1814 Legătorie și servicii conexe · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
Arată toate (9)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
23.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 360.767 lei (+5% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 144,1 mii lei · 2025 360,8 mii lei · maxim 2023 417 mii lei · minim 2016 143,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 115,8 mii lei · 2025 190,8 mii lei · maxim 2025 190,8 mii lei · minim 2016 19,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă360.767 lei342.016 lei417.029 lei309.031 lei229.603 lei218.763 lei200.917 lei188.198 lei174.218 lei143.467 lei144.070 lei
Venituri totale367.023 lei348.618 lei424.681 lei318.459 lei233.116 lei236.688 lei203.832 lei190.281 lei174.327 lei192.637 lei169.064 lei
Cheltuieli totale170.311 lei220.819 lei393.268 lei196.781 lei116.360 lei189.183 lei166.503 lei101.012 lei114.813 lei168.743 lei48.927 lei
Rezultat
Profit net190.843 lei122.538 lei27.464 lei118.558 lei114.472 lei45.608 lei35.698 lei87.366 lei57.771 lei19.626 lei115.783 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net190.843 lei122.538 lei27.464 lei118.558 lei114.472 lei45.608 lei35.698 lei87.366 lei57.771 lei19.626 lei115.783 lei
Bilanț
Active totale2.085.933 lei1.911.065 lei1.949.454 lei2.007.475 lei1.776.785 lei1.645.478 lei1.494.078 lei1.380.397 lei1.279.359 lei1.263.136 lei1.444.885 lei
Datorii299.165 lei315.141 lei476.068 lei562.189 lei239.529 lei222.694 lei116.902 lei38.919 lei23.465 lei71.753 lei24.419 lei
Capitaluri proprii1.786.768 lei1.595.924 lei1.473.386 lei1.445.286 lei1.537.256 lei1.422.784 lei1.377.176 lei1.341.478 lei1.255.894 lei1.191.383 lei1.420.466 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111111111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):

Întrebări frecvente

Este FREEMAN SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, FREEMAN SRL figurează într-o stare specială (vezi fișa). La ANAF, pe 23.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul FREEMAN SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare (LUCIAN BLAGA, nr. 413); numărul de înmatriculare e J|30|70|2009, din 27.01.2009.

Ce cifră de afaceri a avut FREEMAN SRL în 2025?

360.767 lei, cu 5% peste 2024 (342.016 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 190.843 lei.

Câți salariați are FREEMAN SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre FREEMAN SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.