3 JUNIORI SRL — dosare în instanță

Numele 3 JUNIORI SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 30 octombrie 2026.

Dosare publice
2
Instanțe
2
Primul dosar
08 noiembrie 2023
Ultima activitate
30 octombrie 2026
Rol dominant
Pârât — 1 din 2 dosare cu calitate cunoscută (50%)

Din registrul firmelor (CUI 24980750)

CUI
24980750
Denumire
3 JUNIORI SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|35|114|2009
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.01.2009
Sediu
Calea LUGOJULUI, nr. 30, Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (21)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
  • 5610 Restaurante · rev. 2
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
31.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.950.614 lei (-23% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,5 mil. lei · 2025 2 mil. lei · maxim 2023 3,1 mil. lei · minim 2020 421,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 84,5 mii lei · 2025 −107,9 mii lei · maxim 2023 1,6 mil. lei · minim 2020 −178,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 11 · 2025 5 · maxim 2015 11 · minim 2021 2.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă1.950.614 lei2.530.395 lei3.094.206 lei2.170.664 lei1.065.592 lei421.728 lei2.729.968 lei1.868.445 lei2.139.972 lei1.946.310 lei1.539.974 lei
Venituri totale1.985.440 lei2.648.309 lei3.124.206 lei2.655.994 lei1.120.580 lei518.282 lei2.776.697 lei1.870.127 lei2.262.667 lei1.972.342 lei1.551.965 lei
Cheltuieli totale2.073.206 lei2.347.290 lei1.517.888 lei1.214.019 lei635.022 lei691.529 lei1.565.673 lei1.445.297 lei1.316.150 lei1.243.276 lei1.439.416 lei
Rezultat
Profit net0 lei234.511 lei1.575.914 lei1.420.685 lei473.628 lei0 lei1.183.724 lei406.129 lei905.905 lei612.414 lei84.549 lei
Pierdere netă107.922 lei0 lei0 lei0 lei0 lei178.201 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-107.922 lei234.511 lei1.575.914 lei1.420.685 lei473.628 lei-178.201 lei1.183.724 lei406.129 lei905.905 lei612.414 lei84.549 lei
Bilanț
Active totale1.514.128 lei2.000.121 lei2.474.300 lei2.180.367 lei1.687.411 lei1.029.608 lei1.598.189 lei1.392.765 lei1.517.347 lei1.277.854 lei349.134 lei
Datorii1.217.394 lei1.295.465 lei804.155 lei286.135 lei198.540 lei229.689 lei360.069 lei738.369 lei469.080 lei698.384 lei341.047 lei
Capitaluri proprii296.734 lei704.656 lei1.670.145 lei1.894.232 lei1.273.547 lei799.919 lei1.238.120 lei654.396 lei1.048.267 lei431.265 lei4.442 lei
Oameni
Număr mediu de salariați5572238811811

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Unde se judecă — 2 instanțe în 2 județe

Cele mai multe la Judecătoria Timișoara (1 · 50%), apoi Tribunalul București (1).

InstanțăJudețGradDosare
Judecătoria TimișoaraTimișJudecătorie1
Tribunalul BucureștiBucureștiTribunal1

Calitate procesuală

  • Pârât: 1
  • Reclamant: 1

Categorii de dosare

  • Litigii cu profesioniștii: 1
  • Proprietate intelectuală: 1

Stadii procesuale

  • Fond: 2

Dosare pe ani

  • 2023: 1
  • 2026: 1

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
36330/325/2023Judecătoria TimișoaraLitigii cu profesioniștiiFondReclamant
11681/3/2026Tribunalul BucureștiProprietate intelectualăFondPârât

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare 3 JUNIORI SRL?

3 JUNIORI SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 30 octombrie 2026.

La ce instanțe apare cel mai des 3 JUNIORI SRL?

Cel mai des la Tribunalul București (1) și Judecătoria Timișoara (1).

În ce calitate apare cel mai des 3 JUNIORI SRL?

Cel mai des ca pârât (1 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă pârât și reclamant?

Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată. Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 31 octombrie 2026.