DAS FORT GLASS PRODUCTION S.R.L.
DAS FORT GLASS PRODUCTION S.R.L.: firmă în funcțiune din Comuna Slobozia Mândra, Teleorman, CUI 24977275. Cifră de afaceri 2025: 971.271 lei, 5 salariați. Date
Registru
- CUI
- 24977275
- Denumire
- DAS FORT GLASS PRODUCTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|34|29|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.01.2009
- Sediu
- PRINCIPALĂ 1907, nr. 287, Comuna Slobozia Mândra, Teleorman
- Activități autorizate (CAEN)
- 2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic · rev. 3
- 2224 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 3
- 2225 Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic · rev. 3
- 2312 Prelucrarea și fasonarea sticlei plate · rev. 3
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
Arată toate (44)
- 3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile · rev. 3
- 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 971.271 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,1 mil. lei · 2025 971,3 mii lei · maxim 2015 1,1 mil. lei · minim 2017 397,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 113,3 mii lei · 2025 19,1 mii lei · maxim 2015 113,3 mii lei · minim 2016 1,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 13 · 2025 5 · maxim 2015 13 · minim 2025 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 971.271 lei | 901.352 lei | 748.329 lei | 852.557 lei | 1.053.287 lei | 837.491 lei | 695.857 lei | 486.835 lei | 397.075 lei | 425.760 lei | 1.136.278 lei |
| Venituri totale | 1.441.708 lei | 1.393.998 lei | 1.163.255 lei | 1.334.207 lei | 1.647.282 lei | 1.334.632 lei | 1.110.720 lei | 738.849 lei | 566.533 lei | 433.751 lei | 1.141.287 lei |
| Cheltuieli totale | 1.418.951 lei | 1.382.915 lei | 1.143.226 lei | 1.316.020 lei | 1.595.540 lei | 1.314.282 lei | 1.097.289 lei | 731.167 lei | 557.997 lei | 431.777 lei | 1.006.421 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 19.124 lei | 9.309 lei | 12.543 lei | 10.767 lei | 42.051 lei | 13.125 lei | 6.420 lei | 2.807 lei | 4.565 lei | 1.609 lei | 113.286 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 19.124 lei | 9.309 lei | 12.543 lei | 10.767 lei | 42.051 lei | 13.125 lei | 6.420 lei | 2.807 lei | 4.565 lei | 1.609 lei | 113.286 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 471.924 lei | 452.482 lei | 419.485 lei | 437.393 lei | 631.562 lei | 419.936 lei | 398.331 lei | 318.207 lei | 313.932 lei | 229.717 lei | 395.247 lei |
| Datorii | 180.386 lei | 180.068 lei | 156.747 lei | 186.993 lei | 378.473 lei | 208.898 lei | 200.418 lei | 106.715 lei | 104.365 lei | 24.619 lei | 191.737 lei |
| Capitaluri proprii | 291.538 lei | 272.414 lei | 262.738 lei | 250.400 lei | 253.089 lei | 211.038 lei | 197.913 lei | 211.492 lei | 209.567 lei | 205.098 lei | 203.510 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 6 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 8 | 13 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DAS FORT GLASS PRODUCTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DAS FORT GLASS PRODUCTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DAS FORT GLASS PRODUCTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Comuna Slobozia Mândra, județul Teleorman (PRINCIPALĂ 1907, nr. 287); numărul de înmatriculare e J|34|29|2009, din 20.01.2009.
Ce cifră de afaceri a avut DAS FORT GLASS PRODUCTION S.R.L. în 2025?
971.271 lei, cu 8% peste 2024 (901.352 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 19.124 lei.
Câți salariați are DAS FORT GLASS PRODUCTION S.R.L.?
5 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DAS FORT GLASS PRODUCTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.