BERNA RESIDENCE SERVICE SRL — dosare în instanță
Numele BERNA RESIDENCE SERVICE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 13 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 10 iunie 2024
- Ultima activitate
- 13 octombrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 24966845)
- CUI
- 24966845
- Denumire
- BERNA RESIDENCE SERVICE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|534|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.01.2009
- Sediu
- Str. Dâmbovița, nr. 61, ap. 3, camera 1, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 3600 Captarea, tratarea și distribuția apei · rev. 2
- 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 3600 Captarea, tratarea și distribuția apei · rev. 3
- 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate · rev. 3
Arată toate (8)
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.731.891 lei (+122% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 185,7 mii lei · 2025 1,7 mil. lei · maxim 2025 1,7 mil. lei · minim 2015 185,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 25,6 mii lei · 2025 689 mii lei · maxim 2025 689 mii lei · minim 2016 −102,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 5 · maxim 2024 5 · minim 2016 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.731.891 lei | 779.869 lei | 674.642 lei | 589.771 lei | 566.769 lei | 464.660 lei | 387.713 lei | 290.732 lei | 314.143 lei | 196.410 lei | 185.705 lei |
| Venituri totale | 1.731.936 lei | 779.869 lei | 674.648 lei | 589.772 lei | 566.770 lei | 464.696 lei | 388.143 lei | 290.732 lei | 314.215 lei | 196.471 lei | 185.709 lei |
| Cheltuieli totale | 1.005.662 lei | 489.568 lei | 427.521 lei | 408.556 lei | 505.694 lei | 465.194 lei | 276.574 lei | 273.253 lei | 242.266 lei | 296.744 lei | 154.555 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 688.963 lei | 271.763 lei | 240.516 lei | 176.027 lei | 55.522 lei | 0 lei | 107.692 lei | 14.735 lei | 68.807 lei | 0 lei | 25.583 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.312 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 102.237 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 688.963 lei | 271.763 lei | 240.516 lei | 176.027 lei | 55.522 lei | -4.312 lei | 107.692 lei | 14.735 lei | 68.807 lei | -102.237 lei | 25.583 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 986.393 lei | 856.068 lei | 762.886 lei | 665.093 lei | 598.767 lei | 432.971 lei | 232.729 lei | 150.733 lei | 131.610 lei | 102.946 lei | 125.872 lei |
| Datorii | 282.062 lei | 568.937 lei | 507.002 lei | 473.698 lei | 532.189 lei | 421.915 lei | 109.669 lei | 12.194 lei | 8.256 lei | 48.399 lei | 4.698 lei |
| Capitaluri proprii | 704.331 lei | 287.131 lei | 255.884 lei | 191.395 lei | 66.578 lei | 11.056 lei | 123.060 lei | 138.089 lei | 123.354 lei | 54.547 lei | 121.174 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 16988/302/2024 | Judecatoria SECTORUL 5 BUCURESTI | Civil | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare BERNA RESIDENCE SERVICE SRL?
BERNA RESIDENCE SERVICE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 13 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des BERNA RESIDENCE SERVICE SRL?
Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 14 octombrie 2026.