LUC - LARI SRL
LUC - LARI SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Lugoj, Timiș, CUI 24960931. Cifră de afaceri 2025: 2.146.245 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 24960931
- Denumire
- LUC - LARI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|78|2009
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.01.2009
- Sediu
- SPINANȚEI, nr. 24F, Municipiul Lugoj, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic · rev. 3
- 2224 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 3
- 2225 Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
Arată toate (13)
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.146.245 lei (+18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 524 mii lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2021 2,7 mil. lei · minim 2015 524 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 9,7 mii lei · 2025 9,6 mii lei · maxim 2021 491,7 mii lei · minim 2016 −262,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 1 · maxim 2019 6 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.146.245 lei | 1.822.866 lei | 2.075.114 lei | 2.393.997 lei | 2.705.650 lei | 2.259.498 lei | 2.257.771 lei | 1.130.298 lei | 984.155 lei | 832.713 lei | 523.966 lei |
| Venituri totale | 2.542.531 lei | 1.709.395 lei | 2.050.986 lei | 2.286.454 lei | 3.460.964 lei | 2.600.750 lei | 2.258.241 lei | 1.130.350 lei | 902.787 lei | 739.447 lei | 714.266 lei |
| Cheltuieli totale | 2.531.184 lei | 1.693.404 lei | 1.999.260 lei | 2.252.808 lei | 2.940.630 lei | 2.559.947 lei | 2.232.631 lei | 1.160.090 lei | 972.495 lei | 1.002.062 lei | 704.598 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 9.585 lei | 13.340 lei | 32.709 lei | 9.705 lei | 491.670 lei | 19.114 lei | 3.072 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 9.668 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 41.025 lei | 79.387 lei | 262.615 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 9.585 lei | 13.340 lei | 32.709 lei | 9.705 lei | 491.670 lei | 19.114 lei | 3.072 lei | -41.025 lei | -79.387 lei | -262.615 lei | 9.668 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.977.637 lei | 2.337.673 lei | 2.513.797 lei | 2.724.103 lei | 2.662.462 lei | 1.287.650 lei | 1.195.121 lei | 905.532 lei | 619.042 lei | 415.430 lei | 654.660 lei |
| Datorii | 1.892.497 lei | 2.262.158 lei | 2.451.622 lei | 2.694.637 lei | 2.642.700 lei | 1.759.558 lei | 1.686.144 lei | 1.399.626 lei | 1.072.112 lei | 789.112 lei | 765.727 lei |
| Capitaluri proprii | 85.140 lei | 75.515 lei | 62.175 lei | 29.466 lei | 19.762 lei | -471.908 lei | -491.023 lei | -494.094 lei | -453.070 lei | -373.682 lei | -111.067 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 3 | 5 | 6 | 5 | 6 | 4 | 3 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUC - LARI SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LUC - LARI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LUC - LARI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Lugoj, județul Timiș (SPINANȚEI, nr. 24F); numărul de înmatriculare e J|35|78|2009, din 16.01.2009.
Ce cifră de afaceri a avut LUC - LARI SRL în 2025?
2.146.245 lei, cu 18% peste 2024 (1.822.866 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 9.585 lei.
Câți salariați are LUC - LARI SRL?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LUC - LARI SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.