ARMAN & ALIN SPORT S.R.L.
ARMAN & ALIN SPORT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Arad, Arad, CUI 24935768. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 24935768
- Denumire
- ARMAN & ALIN SPORT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|687|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.06.2020
- Sediu
- SLATINEI, nr. 7A, Municipiul Arad, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
- 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Arată toate (10)
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei (-100% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,1 mil. lei · 2025 0 lei · maxim 2022 11,2 mil. lei · minim 2025 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 284 mii lei · 2025 4 mii lei · maxim 2018 614,6 mii lei · minim 2022 −21 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 0 · maxim 2023 10 · minim 2025 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 6.288.090 lei | 9.301.055 lei | 11.248.351 lei | 6.117.799 lei | 3.847.634 lei | 4.444.500 lei | 4.170.171 lei | 3.451.807 lei | 2.572.523 lei | 2.132.246 lei |
| Venituri totale | 11.923 lei | 6.776.952 lei | 9.420.809 lei | 11.497.614 lei | 6.359.807 lei | 3.869.525 lei | 4.450.086 lei | 4.172.007 lei | 3.456.397 lei | 2.575.654 lei | 2.137.019 lei |
| Cheltuieli totale | 6.916 lei | 6.697.811 lei | 9.335.571 lei | 11.512.691 lei | 5.874.351 lei | 3.697.882 lei | 3.924.749 lei | 3.515.669 lei | 3.035.461 lei | 2.174.439 lei | 1.819.446 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 4.027 lei | 58.959 lei | 65.026 lei | 0 lei | 426.749 lei | 136.381 lei | 480.819 lei | 614.551 lei | 350.724 lei | 336.140 lei | 284.031 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 21.030 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 4.027 lei | 58.959 lei | 65.026 lei | -21.030 lei | 426.749 lei | 136.381 lei | 480.819 lei | 614.551 lei | 350.724 lei | 336.140 lei | 284.031 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.140.534 lei | 2.206.444 lei | 4.366.186 lei | 3.842.259 lei | 4.300.658 lei | 2.089.715 lei | 1.239.892 lei | 871.304 lei | 714.495 lei | 659.947 lei | 582.415 lei |
| Datorii | 934.868 lei | 1.004.805 lei | 4.144.694 lei | 3.685.792 lei | 2.721.742 lei | 1.181.357 lei | 404.758 lei | 190.683 lei | 311.593 lei | 323.567 lei | 407.292 lei |
| Capitaluri proprii | 1.205.666 lei | 1.201.639 lei | 221.492 lei | 156.467 lei | 1.335.107 lei | 908.358 lei | 835.134 lei | 680.621 lei | 402.902 lei | 336.380 lei | 175.123 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 7 | 10 | 9 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 5 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ARMAN & ALIN SPORT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ARMAN & ALIN SPORT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ARMAN & ALIN SPORT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Arad, județul Arad (SLATINEI, nr. 7A); numărul de înmatriculare e J|02|687|2020, din 26.06.2020.
Ce cifră de afaceri a avut ARMAN & ALIN SPORT S.R.L. în 2025?
0 lei, cu 100% sub 2024 (6.288.090 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.027 lei.
Câți salariați are ARMAN & ALIN SPORT S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ARMAN & ALIN SPORT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.