ITSUPPORT SRL

ITSUPPORT SRL: firmă în funcțiune din Sat Ciuslea, Comuna Garoafa, Vrancea, CUI 24934363. Cifră de afaceri 2025: 31.909 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
24934363
Denumire
ITSUPPORT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|39|6|2009
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
09.01.2009
Sediu
Primăverii, nr. 100, Sat Ciuslea, Comuna Garoafa, Vrancea
Activități autorizate (CAEN)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
Arată toate (31)
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 3
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
  • 6031 Activități ale agențiilor de știri · rev. 3
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
  • 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit · rev. 3
  • 6120 Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații · rev. 3
  • 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 3
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
  • 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
31.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 31.909 lei (+0% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 46,7 mii lei · 2025 31,9 mii lei · maxim 2023 101,2 mii lei · minim 2022 31,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 20 mii lei · 2025 16,4 mii lei · maxim 2020 25,8 mii lei · minim 2021 −235 lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă31.909 lei31.920 lei101.218 lei31.117 lei43.234 lei66.825 lei36.447 lei35.459 lei39.433 lei70.401 lei46.651 lei
Venituri totale31.941 lei32.950 lei101.235 lei31.162 lei43.269 lei67.287 lei38.017 lei36.091 lei40.909 lei71.223 lei47.152 lei
Cheltuieli totale12.939 lei13.135 lei92.189 lei29.219 lei42.205 lei39.444 lei25.398 lei19.702 lei26.584 lei53.365 lei25.777 lei
Rezultat
Profit net16.418 lei16.930 lei7.700 lei1.027 lei0 lei25.824 lei11.478 lei15.306 lei13.097 lei15.721 lei19.960 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei235 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net16.418 lei16.930 lei7.700 lei1.027 lei-235 lei25.824 lei11.478 lei15.306 lei13.097 lei15.721 lei19.960 lei
Bilanț
Active totale95.018 lei80.397 lei62.858 lei55.454 lei85.012 lei85.114 lei69.192 lei47.939 lei52.744 lei40.504 lei63.534 lei
Datorii103 lei1.900 lei1.291 lei1.587 lei594 lei461 lei10.363 lei587 lei699 lei1.556 lei307 lei
Capitaluri proprii94.915 lei78.497 lei61.567 lei53.867 lei84.418 lei84.653 lei58.829 lei47.352 lei52.045 lei38.948 lei63.227 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———————————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ITSUPPORT SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ITSUPPORT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul ITSUPPORT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ciuslea, Comuna Garoafa, județul Vrancea (Primăverii, nr. 100); numărul de înmatriculare e J|39|6|2009, din 09.01.2009.

Ce cifră de afaceri a avut ITSUPPORT SRL în 2025?

31.909 lei, cu 0% peste 2024 (31.920 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 16.418 lei.

De unde vin datele despre ITSUPPORT SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.