CODE-ZONE S.R.L.
CODE-ZONE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Gheorghieni, Comuna Feleacu, Cluj, CUI 24911360. Cifră de afaceri 2025: 7.814 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 24911360
- Denumire
- CODE-ZONE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1489|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.03.2021
- Sediu
- GHEORGHIENI, nr. 383A, Sat Gheorghieni, Comuna Feleacu, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
Arată toate (9)
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.814 lei (-14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 30 mii lei · 2025 7,8 mii lei · maxim 2022 50,7 mii lei · minim 2025 7,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 14 mii lei · 2025 −1,6 mii lei · maxim 2019 23,4 mii lei · minim 2023 −2,9 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 7.814 lei | 9.064 lei | 8.641 lei | 50.696 lei | 34.096 lei | 34.644 lei | 45.856 lei | 37.670 lei | 32.321 lei | 28.291 lei | 30.015 lei |
| Venituri totale | 7.814 lei | 9.064 lei | 8.641 lei | 50.696 lei | 43.775 lei | 34.644 lei | 45.856 lei | 37.670 lei | 33.139 lei | 28.291 lei | 30.015 lei |
| Cheltuieli totale | 9.432 lei | 10.674 lei | 11.586 lei | 35.395 lei | 27.406 lei | 16.297 lei | 21.040 lei | 13.541 lei | 12.088 lei | 18.208 lei | 15.137 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 13.781 lei | 15.346 lei | 17.371 lei | 23.440 lei | 22.998 lei | 19.994 lei | 9.234 lei | 13.976 lei |
| Pierdere netă | 1.618 lei | 1.610 lei | 2.945 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -1.618 lei | -1.610 lei | -2.945 lei | 13.781 lei | 15.346 lei | 17.371 lei | 23.440 lei | 22.998 lei | 19.994 lei | 9.234 lei | 13.976 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 45.404 lei | 47.021 lei | 49.991 lei | 68.712 lei | 85.556 lei | 96.223 lei | 78.995 lei | 56.483 lei | 52.531 lei | 32.362 lei | 23.515 lei |
| Datorii | 0 lei | 0 lei | 1.360 lei | 136 lei | 261 lei | 274 lei | 418 lei | 1.346 lei | 392 lei | 217 lei | 604 lei |
| Capitaluri proprii | 45.404 lei | 47.021 lei | 48.631 lei | 68.576 lei | 85.295 lei | 95.949 lei | 78.577 lei | 55.137 lei | 52.139 lei | 32.145 lei | 22.911 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CODE-ZONE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CODE-ZONE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CODE-ZONE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Gheorghieni, Comuna Feleacu, județul Cluj (GHEORGHIENI, nr. 383A); numărul de înmatriculare e J|12|1489|2021, din 24.03.2021.
Ce cifră de afaceri a avut CODE-ZONE S.R.L. în 2025?
7.814 lei, cu 14% sub 2024 (9.064 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.618 lei.
De unde vin datele despre CODE-ZONE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.