C & C CONTABILITATE SRL
C & C CONTABILITATE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Bacău, Bacău, CUI 24907504. Cifră de afaceri 2025: 32.500 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 24907504
- Denumire
- C & C CONTABILITATE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|2166|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.12.2008
- Sediu
- MILCOV, nr. 124, sc. E, et. P, ap. 1, Municipiul Bacău, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
Arată toate (16)
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 32.500 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 149,5 mii lei · 2025 32,5 mii lei · maxim 2017 253,1 mii lei · minim 2018 25,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 65 mii lei · 2025 29,7 mii lei · maxim 2017 96,7 mii lei · minim 2018 −137,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2018 2 · maxim 2015 3 · minim 2016 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 32.500 lei | — | — | — | — | — | — | 25.584 lei | 253.063 lei | 182.096 lei | 149.478 lei |
| Venituri totale | 76.177 lei | 255 lei | 68 lei | 0 lei | 1.904 lei | 0 lei | 0 lei | 25.584 lei | 263.186 lei | 184.402 lei | 149.478 lei |
| Cheltuieli totale | 46.207 lei | 59.317 lei | 66.633 lei | 53.610 lei | 70.189 lei | 70.005 lei | 89.635 lei | 162.986 lei | 163.837 lei | 107.450 lei | 79.982 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 29.673 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 96.717 lei | 74.340 lei | 65.012 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 59.062 lei | 66.565 lei | 53.610 lei | 68.342 lei | 70.005 lei | 89.635 lei | 137.658 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 29.673 lei | -59.062 lei | -66.565 lei | -53.610 lei | -68.342 lei | -70.005 lei | -89.635 lei | -137.658 lei | 96.717 lei | 74.340 lei | 65.012 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 234.221 lei | 215.769 lei | 235.534 lei | 247.995 lei | 263.013 lei | 295.290 lei | 324.578 lei | 361.151 lei | 281.395 lei | 270.300 lei | 223.650 lei |
| Datorii | 683.634 lei | 693.610 lei | 654.313 lei | 600.209 lei | 562.044 lei | 525.304 lei | 484.587 lei | 431.155 lei | 140.244 lei | 151.326 lei | 117.096 lei |
| Capitaluri proprii | -449.413 lei | -477.841 lei | -418.779 lei | -352.214 lei | -299.031 lei | -230.014 lei | -160.009 lei | -70.004 lei | 141.151 lei | 118.974 lei | 106.554 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este C & C CONTABILITATE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, C & C CONTABILITATE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul C & C CONTABILITATE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bacău, județul Bacău (MILCOV, nr. 124, sc. E, et. P, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|04|2166|2008, din 24.12.2008.
Ce cifră de afaceri a avut C & C CONTABILITATE SRL în 2025?
32.500 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 29.673 lei.
De unde vin datele despre C & C CONTABILITATE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.