VALMARC PRINTING SRL
VALMARC PRINTING SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Tulcea, Tulcea, CUI 24898732. Cifră de afaceri 2025: 313.048 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 24898732
- Denumire
- VALMARC PRINTING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|790|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.12.2008
- Sediu
- LIBERTĂȚII, nr. 59 bis, Municipiul Tulcea, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 313.048 lei (+6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 159,3 mii lei · 2025 313 mii lei · maxim 2025 313 mii lei · minim 2015 159,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 68,6 mii lei · 2025 37,7 mii lei · maxim 2015 68,6 mii lei · minim 2022 16,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 313.048 lei | 294.116 lei | 292.823 lei | 257.342 lei | 234.863 lei | 239.513 lei | 277.227 lei | 236.814 lei | 206.797 lei | 161.631 lei | 159.261 lei |
| Venituri totale | 335.751 lei | 294.895 lei | 302.326 lei | 257.955 lei | 235.287 lei | 239.892 lei | 277.808 lei | 236.916 lei | 206.798 lei | 161.632 lei | 159.304 lei |
| Cheltuieli totale | 292.950 lei | 256.377 lei | 262.571 lei | 238.884 lei | 212.613 lei | 215.377 lei | 219.464 lei | 182.598 lei | 143.437 lei | 101.993 lei | 85.900 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 37.735 lei | 35.923 lei | 36.791 lei | 16.543 lei | 20.321 lei | 22.316 lei | 55.567 lei | 51.949 lei | 60.541 lei | 54.790 lei | 68.625 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 37.735 lei | 35.923 lei | 36.791 lei | 16.543 lei | 20.321 lei | 22.316 lei | 55.567 lei | 51.949 lei | 60.541 lei | 54.790 lei | 68.625 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 176.258 lei | 124.038 lei | 95.401 lei | 77.119 lei | 158.009 lei | 369.836 lei | 375.485 lei | 308.605 lei | 258.152 lei | 193.308 lei | 137.541 lei |
| Datorii | 138.283 lei | 5.191 lei | 12.478 lei | 9.248 lei | 11.943 lei | 16.039 lei | 17.688 lei | 6.375 lei | 7.871 lei | 3.568 lei | 2.591 lei |
| Capitaluri proprii | 37.975 lei | 118.847 lei | 82.923 lei | 67.871 lei | 146.066 lei | 353.797 lei | 357.797 lei | 302.230 lei | 250.281 lei | 189.740 lei | 134.950 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VALMARC PRINTING SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VALMARC PRINTING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VALMARC PRINTING SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Tulcea, județul Tulcea (LIBERTĂȚII, nr. 59 bis); numărul de înmatriculare e J|36|790|2008, din 22.12.2008.
Ce cifră de afaceri a avut VALMARC PRINTING SRL în 2025?
313.048 lei, cu 6% peste 2024 (294.116 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 37.735 lei.
Câți salariați are VALMARC PRINTING SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VALMARC PRINTING SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.