ADALIN & CLAUDIU CONSTRUCT SRL
ADALIN & CLAUDIU CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Loc. Pâncota, Oraș Pâncota, Arad, CUI 24852867. Cifră de afaceri 2025: 54.129 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 24852867
- Denumire
- ADALIN & CLAUDIU CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|2133|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.12.2008
- Sediu
- Str. SPIRU HARET, nr. 4, Loc. Pâncota, Oraș Pâncota, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0121 Cultivarea strugurilor · rev. 3
- 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase · rev. 3
- 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
- 0127 Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor · rev. 3
- 0128 Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic · rev. 3
Arată toate (19)
- 0129 Cultivarea altor plante permanente · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 54.129 lei (+276% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 159,6 mii lei · 2025 54,1 mii lei · maxim 2015 159,6 mii lei · minim 2017 2,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 144,5 mii lei · 2025 −10,1 mii lei · maxim 2015 144,5 mii lei · minim 2024 −436,9 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 54.129 lei | 14.400 lei | — | — | — | — | — | — | 2.400 lei | — | 159.634 lei |
| Venituri totale | 54.129 lei | 14.400 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.400 lei | 0 lei | 159.634 lei |
| Cheltuieli totale | 64.209 lei | 451.304 lei | 14.573 lei | 11.132 lei | 15.724 lei | 13.666 lei | 9.993 lei | 9.942 lei | 8.860 lei | 11.628 lei | 15.125 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 144.509 lei |
| Pierdere netă | 10.080 lei | 436.904 lei | 14.573 lei | 11.132 lei | 15.724 lei | 13.666 lei | 9.993 lei | 9.942 lei | 6.532 lei | 11.628 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -10.080 lei | -436.904 lei | -14.573 lei | -11.132 lei | -15.724 lei | -13.666 lei | -9.993 lei | -9.942 lei | -6.532 lei | -11.628 lei | 144.509 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 235.195 lei | 232.712 lei | 668.964 lei | 675.552 lei | 686.588 lei | 702.988 lei | 716.256 lei | 726.037 lei | 735.857 lei | 742.376 lei | 750.859 lei |
| Datorii | 136.373 lei | 17.119 lei | 16.467 lei | 8.481 lei | 8.384 lei | 9.061 lei | 8.662 lei | 8.450 lei | 8.328 lei | 8.315 lei | 5.170 lei |
| Capitaluri proprii | 98.822 lei | -378.690 lei | 58.214 lei | 72.788 lei | 83.921 lei | 99.645 lei | 113.311 lei | 123.304 lei | 133.246 lei | 139.778 lei | 151.406 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ADALIN & CLAUDIU CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ADALIN & CLAUDIU CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ADALIN & CLAUDIU CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Pâncota, Oraș Pâncota, județul Arad (Str. SPIRU HARET, nr. 4); numărul de înmatriculare e J|02|2133|2008, din 10.12.2008.
Ce cifră de afaceri a avut ADALIN & CLAUDIU CONSTRUCT SRL în 2025?
54.129 lei, cu 276% peste 2024 (14.400 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 10.080 lei.
De unde vin datele despre ADALIN & CLAUDIU CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.