KETINSTAL SRL
KETINSTAL SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Jiu, Gorj, CUI 24808950. Cifră de afaceri 2025: 208.000 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 24808950
- Denumire
- KETINSTAL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|1047|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.11.2008
- Sediu
- BRÂNDUȘEI, nr. 1, bl. 1, sc. 1, et. 1, ap. 8, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
Arată toate (11)
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 208.000 lei (+6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 158,1 mii lei · 2025 208 mii lei · maxim 2020 278,2 mii lei · minim 2015 158,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −19,2 mii lei · 2025 4,9 mii lei · maxim 2020 7,7 mii lei · minim 2015 −19,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 208.000 lei | 195.624 lei | 241.030 lei | 255.733 lei | 266.746 lei | 278.184 lei | 239.742 lei | 203.175 lei | 207.029 lei | 181.327 lei | 158.107 lei |
| Venituri totale | 208.000 lei | 195.624 lei | 241.030 lei | 255.733 lei | 266.746 lei | 278.184 lei | 239.742 lei | 203.176 lei | 207.029 lei | 181.327 lei | 158.111 lei |
| Cheltuieli totale | 202.151 lei | 194.666 lei | 244.365 lei | 252.689 lei | 259.911 lei | 267.900 lei | 238.086 lei | 210.024 lei | 208.873 lei | 184.933 lei | 172.612 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 4.873 lei | 333 lei | 0 lei | 486 lei | 4.167 lei | 7.709 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 5.744 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 740 lei | 8.879 lei | 3.915 lei | 7.233 lei | 19.245 lei |
| Rezultat net | 4.873 lei | 333 lei | -5.744 lei | 486 lei | 4.167 lei | 7.709 lei | -740 lei | -8.879 lei | -3.915 lei | -7.233 lei | -19.245 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 119.245 lei | 93.300 lei | 88.347 lei | 92.537 lei | 78.442 lei | 77.692 lei | 90.544 lei | 86.884 lei | 88.047 lei | 80.967 lei | 79.026 lei |
| Datorii | 169.226 lei | 148.154 lei | 143.534 lei | 141.980 lei | 128.370 lei | 131.787 lei | 152.349 lei | 147.949 lei | 140.233 lei | 129.238 lei | 120.064 lei |
| Capitaluri proprii | -49.981 lei | -54.854 lei | -55.187 lei | -49.443 lei | -49.928 lei | -54.095 lei | -61.805 lei | -61.065 lei | -52.186 lei | -48.271 lei | -41.038 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este KETINSTAL SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, KETINSTAL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul KETINSTAL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Jiu, județul Gorj (BRÂNDUȘEI, nr. 1, bl. 1, sc. 1, et. 1, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|18|1047|2008, din 28.11.2008.
Ce cifră de afaceri a avut KETINSTAL SRL în 2025?
208.000 lei, cu 6% peste 2024 (195.624 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.873 lei.
Câți salariați are KETINSTAL SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre KETINSTAL SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.