MEDSPACE SRL

MEDSPACE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 24728878. Cifră de afaceri 2025: 552.315 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
24728878
Denumire
MEDSPACE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|35|3978|2008
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.11.2008
Sediu
Str. DACILOR, nr. 10, et. P, ap. CAMERA 5, Municipiul Timișoara, Timiș
Activități autorizate (CAEN)
  • 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 3
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
  • 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 552.315 lei (+1% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 111,9 mii lei · 2025 552,3 mii lei · maxim 2025 552,3 mii lei · minim 2016 109,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 23,6 mii lei · 2025 295 mii lei · maxim 2024 336 mii lei · minim 2017 17,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 3 · maxim 2015 3 · minim 2017 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă552.315 lei545.220 lei436.503 lei305.805 lei278.573 lei248.120 lei220.907 lei178.344 lei119.936 lei109.268 lei111.892 lei
Venituri totale554.573 lei548.479 lei443.603 lei308.137 lei278.640 lei248.149 lei220.922 lei178.352 lei120.937 lei109.269 lei111.894 lei
Cheltuieli totale242.957 lei196.090 lei137.038 lei129.553 lei124.876 lei135.968 lei137.301 lei93.349 lei102.473 lei75.795 lei84.898 lei
Rezultat
Profit net295.047 lei336.032 lei302.200 lei175.587 lei150.978 lei109.859 lei81.412 lei83.220 lei17.264 lei31.866 lei23.639 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net295.047 lei336.032 lei302.200 lei175.587 lei150.978 lei109.859 lei81.412 lei83.220 lei17.264 lei31.866 lei23.639 lei
Bilanț
Active totale490.872 lei371.999 lei322.386 lei191.596 lei160.324 lei301.717 lei190.622 lei106.667 lei30.984 lei47.207 lei27.102 lei
Datorii194.619 lei33.820 lei19.152 lei14.474 lei6.640 lei7.527 lei6.204 lei3.479 lei11.015 lei13.503 lei2.264 lei
Capitaluri proprii296.253 lei338.179 lei303.234 lei177.122 lei153.684 lei294.190 lei184.418 lei103.188 lei19.969 lei33.704 lei24.838 lei
Oameni
Număr mediu de salariați33333332123

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MEDSPACE SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MEDSPACE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul MEDSPACE SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (Str. DACILOR, nr. 10, et. P, ap. CAMERA 5); numărul de înmatriculare e J|35|3978|2008, din 11.11.2008.

Ce cifră de afaceri a avut MEDSPACE SRL în 2025?

552.315 lei, cu 1% peste 2024 (545.220 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 295.047 lei.

Câți salariați are MEDSPACE SRL?

3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MEDSPACE SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.