MARILUC TRAVEL SRL
MARILUC TRAVEL SRL: firmă în funcțiune din Sat Colibița, Comuna Bistrița Bârgăului, Bistrița-Năsăud, CUI 24533990. Cifră de afaceri 2025: 8.175 lei, 1 salariați
Registru
- CUI
- 24533990
- Denumire
- MARILUC TRAVEL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|1001|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.09.2008
- Sediu
- nr. 194D, Sat Colibița, Comuna Bistrița Bârgăului, Bistrița-Năsăud
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
Arată toate (14)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 8.175 lei (-98% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 67,2 mii lei · 2025 8,2 mii lei · maxim 2023 593,9 mii lei · minim 2025 8,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 4,8 mii lei · 2025 −87,6 mii lei · maxim 2021 198,6 mii lei · minim 2025 −87,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2017 7 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 8.175 lei | 417.738 lei | 593.897 lei | 424.385 lei | 483.104 lei | 403.241 lei | 560.057 lei | 524.960 lei | 375.740 lei | 304.293 lei | 67.242 lei |
| Venituri totale | 13.711 lei | 417.738 lei | 616.586 lei | 501.395 lei | 608.426 lei | 515.411 lei | 668.357 lei | 626.185 lei | 504.040 lei | 412.741 lei | 67.242 lei |
| Cheltuieli totale | 101.327 lei | 471.106 lei | 450.920 lei | 382.328 lei | 404.051 lei | 372.516 lei | 486.167 lei | 494.621 lei | 480.110 lei | 307.851 lei | 60.419 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 160.363 lei | 115.599 lei | 198.550 lei | 138.862 lei | 176.529 lei | 126.315 lei | 20.197 lei | 101.851 lei | 4.806 lei |
| Pierdere netă | 87.616 lei | 64.012 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -87.616 lei | -64.012 lei | 160.363 lei | 115.599 lei | 198.550 lei | 138.862 lei | 176.529 lei | 126.315 lei | 20.197 lei | 101.851 lei | 4.806 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.133.463 lei | 1.562.860 lei | 1.440.425 lei | 1.470.754 lei | 1.576.380 lei | 1.837.266 lei | 2.061.485 lei | 2.234.406 lei | 2.350.054 lei | 2.242.645 lei | 2.660.223 lei |
| Datorii | 1.766.272 lei | 830.440 lei | 643.993 lei | 834.685 lei | 980.264 lei | 1.085.045 lei | 1.339.826 lei | 1.580.976 lei | 1.721.715 lei | 1.506.202 lei | 1.917.331 lei |
| Capitaluri proprii | 367.191 lei | 732.420 lei | 796.432 lei | 636.069 lei | 520.470 lei | 568.275 lei | 429.413 lei | 252.884 lei | 126.568 lei | 106.372 lei | 4.521 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 7 | 6 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MARILUC TRAVEL SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MARILUC TRAVEL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MARILUC TRAVEL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Colibița, Comuna Bistrița Bârgăului, județul Bistrița-Năsăud (nr. 194D); numărul de înmatriculare e J|06|1001|2008, din 30.09.2008.
Ce cifră de afaceri a avut MARILUC TRAVEL SRL în 2025?
8.175 lei, cu 98% sub 2024 (417.738 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 87.616 lei.
Câți salariați are MARILUC TRAVEL SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MARILUC TRAVEL SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.