RUBBERLINING EXPERT SRL — dosare în instanță
Numele RUBBERLINING EXPERT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 11 februarie 2026
- Ultima activitate
- 10 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 24527882)
- CUI
- 24527882
- Denumire
- RUBBERLINING EXPERT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|4618|2019
- Stare în registru
- în procedură de insolvență
- Data înmatriculării
- 18.10.2019
- Sediu
- AURORA, nr. 36, PARTER, Oraș Pantelimon, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 2030 Fabricarea vopselelor, lacurilor, cernelii tipografice și masticurilor · rev. 3
- 2059 Fabricarea altor produse chimice n.c.a. · rev. 3
- 2551 Acoperirea metalelor · rev. 3
- 2552 Tratamente termice ale metalelor · rev. 3
- 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente · rev. 3
Arată toate (16)
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 44.997 lei (-97% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,5 mil. lei · 2025 45 mii lei · maxim 2016 3 mil. lei · minim 2025 45 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 56 mii lei · 2025 −270,3 mii lei · maxim 2019 407,3 mii lei · minim 2024 −1,4 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 15 · 2024 7 · maxim 2016 16 · minim 2023 7.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 44.997 lei | 1.490.603 lei | 1.995.906 lei | 2.800.071 lei | 1.932.411 lei | 1.812.878 lei | 2.482.806 lei | 1.939.680 lei | 1.846.531 lei | 3.045.387 lei | 2.496.102 lei |
| Venituri totale | 45.012 lei | 1.502.951 lei | 2.051.255 lei | 2.800.908 lei | 1.957.381 lei | 1.807.415 lei | 2.504.403 lei | 1.934.557 lei | 1.856.770 lei | 3.069.658 lei | 2.522.495 lei |
| Cheltuieli totale | 315.347 lei | 2.845.437 lei | 1.933.892 lei | 2.601.109 lei | 1.781.135 lei | 1.633.814 lei | 2.073.443 lei | 1.884.970 lei | 2.222.824 lei | 2.924.731 lei | 2.453.283 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 97.945 lei | 175.055 lei | 158.659 lei | 157.412 lei | 407.349 lei | 29.861 lei | 0 lei | 120.300 lei | 55.954 lei |
| Pierdere netă | 270.335 lei | 1.380.370 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 366.054 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -270.335 lei | -1.380.370 lei | 97.945 lei | 175.055 lei | 158.659 lei | 157.412 lei | 407.349 lei | 29.861 lei | -366.054 lei | 120.300 lei | 55.954 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 378.120 lei | 688.305 lei | 897.007 lei | 1.245.517 lei | 1.171.735 lei | 839.156 lei | 800.088 lei | 597.043 lei | 760.465 lei | 1.937.733 lei | 1.153.247 lei |
| Datorii | 1.373.298 lei | 1.413.148 lei | 132.784 lei | 389.022 lei | 411.348 lei | 153.218 lei | 171.462 lei | 343.127 lei | 504.344 lei | 1.242.507 lei | 496.940 lei |
| Capitaluri proprii | -995.178 lei | -724.843 lei | 764.223 lei | 856.495 lei | 760.387 lei | 685.938 lei | 628.626 lei | 253.916 lei | 224.054 lei | 640.108 lei | 519.808 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 7 | 7 | 10 | 11 | 11 | 13 | 14 | 15 | 16 | 15 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 2760/1748/2026 | Judecătoria Cornetu | Civil | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare RUBBERLINING EXPERT SRL?
RUBBERLINING EXPERT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des RUBBERLINING EXPERT SRL?
Cel mai des ca reclamant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.