EUROFARM IMF SRL — dosare în instanță

Numele EUROFARM IMF SRL apare în 4 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 25 octombrie 2026.

Dosare publice
4
Instanțe
1
Primul dosar
25 mai 2026
Ultima activitate
25 octombrie 2026
Rol dominant
Reclamant — 4 din 4 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 24512555)

CUI
24512555
Denumire
EUROFARM IMF SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|19|922|2008
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
24.09.2008
Sediu
CIARACIO, nr. 29, Sat Ciaracio, Comuna Ciceu, Harghita
Activități autorizate (CAEN)
  • 0141 Creșterea bovinelor de lapte · rev. 2
  • 0142 Creșterea altor bovine · rev. 2
  • 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor · rev. 2
  • 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 2
  • 1091 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă · rev. 2
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 2
Arată toate (22)
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne · rev. 2
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 2
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște · rev. 2
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · rev. 2
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
  • 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 2
  • 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
31.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 92.588.155 lei (+49% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2017 111,9 mii lei · 2025 92,6 mil. lei · maxim 2025 92,6 mil. lei · minim 2017 111,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −15,4 mii lei · 2025 2,2 mil. lei · maxim 2025 2,2 mil. lei · minim 2016 −20 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 20 · maxim 2021 20 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă92.588.155 lei62.280.872 lei67.220.706 lei50.888.950 lei55.342.314 lei55.018.818 lei43.963.767 lei25.580.515 lei111.926 lei——
Venituri totale95.148.126 lei65.520.380 lei69.244.341 lei54.419.755 lei57.200.469 lei56.852.315 lei45.574.715 lei25.790.731 lei112.115 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale92.722.038 lei64.156.453 lei68.138.084 lei53.830.858 lei56.959.851 lei56.071.182 lei44.095.687 lei24.825.307 lei109.802 lei19.967 lei15.356 lei
Rezultat
Profit net2.160.105 lei1.208.121 lei1.026.853 lei506.748 lei194.176 lei689.708 lei1.254.603 lei848.345 lei1.192 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei19.967 lei15.356 lei
Rezultat net2.160.105 lei1.208.121 lei1.026.853 lei506.748 lei194.176 lei689.708 lei1.254.603 lei848.345 lei1.192 lei-19.967 lei-15.356 lei
Bilanț
Active totale22.458.282 lei16.889.068 lei14.643.320 lei14.824.666 lei11.060.213 lei8.888.350 lei8.931.703 lei1.938.893 lei233.757 lei-130 lei1.743 lei
Datorii15.275.122 lei11.803.812 lei10.368.555 lei11.582.790 lei8.287.518 lei6.118.274 lei6.533.922 lei1.145.415 lei288.624 lei55.930 lei37.836 lei
Capitaluri proprii7.043.207 lei4.883.102 lei3.674.981 lei2.648.128 lei2.772.695 lei2.746.098 lei2.397.781 lei793.478 lei-54.867 lei-56.060 lei-36.093 lei
Oameni
Număr mediu de salariați201920202018141111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Calitate procesuală

  • Reclamant: 4

Categorii de dosare

  • Contencios administrativ: 4

Stadii procesuale

  • Fond: 4

Dosare pe ani

  • 2026: 4

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 4 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
721/59/2026Curtea de Apel TimișoaraContencios administrativ și fiscalFondReclamant
605/59/2026Curtea de Apel TimișoaraContencios administrativ și fiscalFondReclamant
423/59/2026Curtea de Apel TimișoaraContencios administrativ și fiscalFondReclamant
423/59/2026/a1Curtea de Apel TimișoaraContencios administrativ și fiscalFondReclamant

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare EUROFARM IMF SRL?

EUROFARM IMF SRL apare în 4 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 25 octombrie 2026.

În ce calitate apare cel mai des EUROFARM IMF SRL?

Cel mai des ca reclamant (4 din 4 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (4 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă reclamant?

Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 27 octombrie 2026.