TUNING CONSTRUCT SRL
TUNING CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 24501645. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 24501645
- Denumire
- TUNING CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3840|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.09.2008
- Sediu
- Str. GEORGE GORDON BYRON, nr. 12, ap. 22, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (20)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 128 mii lei · 2023 13,9 mii lei · maxim 2015 128 mii lei · minim 2022 4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 99 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2015 99 mii lei · minim 2017 −15,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2022 0 · maxim 2015 1 · minim 2017 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 13.900 lei | 4.000 lei | 54.710 lei | 12.150 lei | 28.700 lei | 64.761 lei | 54.515 lei | 49.223 lei | 128.043 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 13.900 lei | 4.000 lei | 55.523 lei | 12.150 lei | 28.700 lei | 64.761 lei | 54.515 lei | 49.223 lei | 128.043 lei |
| Cheltuieli totale | — | 4.002 lei | 786 lei | 800 lei | 20.543 lei | 3.721 lei | 8.540 lei | 34.814 lei | 68.464 lei | 47.623 lei | 25.228 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 11.016 lei | 3.080 lei | 33.315 lei | 8.083 lei | 19.299 lei | 29.299 lei | 0 lei | 376 lei | 98.974 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 4.002 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 15.652 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | -4.002 lei | 11.016 lei | 3.080 lei | 33.315 lei | 8.083 lei | 19.299 lei | 29.299 lei | -15.652 lei | 376 lei | 98.974 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 150.093 lei | 150.093 lei | 156.193 lei | 143.579 lei | 140.299 lei | 107.569 lei | 99.885 lei | 82.608 lei | 52.200 lei | 67.160 lei | 74.085 lei |
| Datorii | 0 lei | 0 lei | 2.098 lei | 500 lei | 300 lei | 885 lei | 1.284 lei | 3.306 lei | 2.197 lei | 1.505 lei | 8.807 lei |
| Capitaluri proprii | 150.093 lei | 150.093 lei | 154.095 lei | 143.079 lei | 139.999 lei | 106.684 lei | 98.601 lei | 79.302 lei | 50.003 lei | 65.655 lei | 65.278 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TUNING CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TUNING CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TUNING CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Str. GEORGE GORDON BYRON, nr. 12, ap. 22); numărul de înmatriculare e J|12|3840|2008, din 23.09.2008.
De unde vin datele despre TUNING CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.