GLAB IT SOLUTIONS SRL
GLAB IT SOLUTIONS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 24490341. Cifră de afaceri 2025: 2.862 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 24490341
- Denumire
- GLAB IT SOLUTIONS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|2360|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.09.2008
- Sediu
- TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 64, ap. 1, Municipiul Oradea, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 2
- 6010 Activități de difuzare a programelor de radio · rev. 2
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune · rev. 2
Arată toate (18)
- 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu · rev. 2
- 6120 Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit) · rev. 2
- 6130 Activități de telecomunicații prin satelit · rev. 2
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6391 Activități ale agențiilor de știri · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.862 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 34,5 mii lei · 2025 2,9 mii lei · maxim 2022 457,8 mii lei · minim 2025 2,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 −38,4 mii lei · maxim 2022 31,1 mii lei · minim 2018 −86,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 4 · 2024 1 · maxim 2017 5 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.862 lei | — | 57.835 lei | 457.795 lei | 350.045 lei | 341.844 lei | 6.202 lei | 42.268 lei | 106.562 lei | 34.525 lei | — |
| Venituri totale | 2.862 lei | 0 lei | 192.835 lei | 457.806 lei | 377.782 lei | 415.011 lei | 7.634 lei | 42.556 lei | 151.679 lei | 34.526 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 41.286 lei | 59.923 lei | 176.075 lei | 422.572 lei | 360.893 lei | 415.406 lei | 64.610 lei | 128.968 lei | 141.458 lei | 33.581 lei | — |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 14.832 lei | 31.093 lei | 13.117 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 8.704 lei | 600 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 38.424 lei | 59.923 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.250 lei | 57.052 lei | 86.836 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -38.424 lei | -59.923 lei | 14.832 lei | 31.093 lei | 13.117 lei | -4.250 lei | -57.052 lei | -86.836 lei | 8.704 lei | 600 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.901 lei | 28.380 lei | 70.232 lei | 208.322 lei | 197.944 lei | 151.507 lei | 44.893 lei | 56.770 lei | 61.827 lei | 33.831 lei | 1 lei |
| Datorii | 95.115 lei | 108.411 lei | 118.187 lei | 299.310 lei | 362.292 lei | 326.972 lei | 216.108 lei | 170.934 lei | 89.154 lei | 71.862 lei | 43.432 lei |
| Capitaluri proprii | -216.248 lei | -177.823 lei | -117.901 lei | -132.733 lei | -164.348 lei | -177.465 lei | -173.215 lei | -116.164 lei | -29.327 lei | -38.031 lei | -43.431 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 5 | 4 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GLAB IT SOLUTIONS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GLAB IT SOLUTIONS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GLAB IT SOLUTIONS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 64, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|05|2360|2008, din 19.09.2008.
Ce cifră de afaceri a avut GLAB IT SOLUTIONS SRL în 2025?
2.862 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 38.424 lei.
De unde vin datele despre GLAB IT SOLUTIONS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.