SYMPLY FOOD SRL — dosare în instanță
Numele SYMPLY FOOD SRL apare în 3 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 3
- Instanțe
- 3
- Primul dosar
- 25 aprilie 2023
- Ultima activitate
- 14 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 3 din 3 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 24393233)
- CUI
- 24393233
- Denumire
- SYMPLY FOOD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|14620|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.08.2008
- Sediu
- Str. Cernăuți, nr. 11, bl. A9, sc. 1, et. 4, ap. 28, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
Arată toate (13)
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.346.077 lei (+13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 732,7 mii lei · 2025 3,3 mil. lei · maxim 2025 3,3 mil. lei · minim 2015 732,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 88 mii lei · 2025 25,3 mii lei · maxim 2022 304,5 mii lei · minim 2020 1,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2025 15 · maxim 2025 15 · minim 2024 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.346.077 lei | 2.951.051 lei | 2.184.917 lei | 1.921.373 lei | 1.378.947 lei | 1.027.097 lei | 1.216.476 lei | 1.138.042 lei | 917.330 lei | 784.926 lei | 732.700 lei |
| Venituri totale | 3.389.892 lei | 2.993.991 lei | 2.204.456 lei | 1.931.813 lei | 1.572.258 lei | 1.040.749 lei | 1.231.308 lei | 1.148.565 lei | 925.382 lei | 836.996 lei | 754.412 lei |
| Cheltuieli totale | 3.360.129 lei | 2.621.820 lei | 2.179.847 lei | 1.608.409 lei | 1.367.425 lei | 1.030.183 lei | 1.178.443 lei | 1.002.465 lei | 887.659 lei | 773.009 lei | 651.520 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 25.280 lei | 294.197 lei | 3.005 lei | 304.472 lei | 191.908 lei | 1.663 lei | 40.552 lei | 134.614 lei | 20.991 lei | 53.238 lei | 88.040 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 25.280 lei | 294.197 lei | 3.005 lei | 304.472 lei | 191.908 lei | 1.663 lei | 40.552 lei | 134.614 lei | 20.991 lei | 53.238 lei | 88.040 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 603.508 lei | 747.969 lei | 632.741 lei | 708.802 lei | 482.604 lei | 266.564 lei | 390.737 lei | 326.551 lei | 335.490 lei | 287.962 lei | 225.806 lei |
| Datorii | 577.078 lei | 449.617 lei | 628.586 lei | 403.180 lei | 247.331 lei | 223.199 lei | 349.035 lei | 190.787 lei | 313.349 lei | 259.681 lei | 250.764 lei |
| Capitaluri proprii | 26.430 lei | 298.352 lei | 4.155 lei | 305.622 lei | 235.273 lei | 43.365 lei | 41.702 lei | 135.764 lei | 22.141 lei | 28.281 lei | -24.958 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 15 | 0 | 13 | 13 | 12 | 13 | 11 | 10 | 12 | 10 | 8 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 3 instanțe în 1 județ
Cele mai multe la Judecătoria Sectorului 2 (1 · 33%), apoi Judecătoria Sectorului 3 (1) și Judecătoria Sectorului 6 (1).
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Judecătoria Sectorului 2 | București | Judecătorie | 1 |
| Judecătoria Sectorului 3 | București | Judecătorie | 1 |
| Judecătoria Sectorului 6 | București | Judecătorie | 1 |
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 3
Categorii de dosare
- Civil: 3
Stadii procesuale
- Fond: 3
Dosare pe ani
- 2023: 2
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 11293/301/2023 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 11016/303/2024 | Judecatoria SECTORUL 6 BUCURESTI | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 28398/300/2023 | Judecatoria SECTORUL 2 BUCURESTI | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare SYMPLY FOOD SRL?
SYMPLY FOOD SRL apare în 3 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des SYMPLY FOOD SRL?
Cel mai des la Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI (1), Judecatoria SECTORUL 2 BUCURESTI (1) și Judecatoria SECTORUL 6 BUCURESTI (1).
În ce calitate apare cel mai des SYMPLY FOOD SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (3 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (3 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 24 octombrie 2026.