PARTYBOX RO SRL
PARTYBOX RO SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 24370051. Cifră de afaceri 2025: 3.120.752 lei, 14 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 24370051
- Denumire
- PARTYBOX RO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|1161|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.11.2015
- Sediu
- BUDIULUI, nr. 68, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1330 Finisarea materialelor textile · rev. 3
- 1399 Fabricarea altor articole textile n.c.a. · rev. 3
- 1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte · rev. 3
- 1429 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 3
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 3
Arată toate (15)
- 2212 Fabricarea altor produse din cauciuc · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.120.752 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,2 mil. lei · 2025 3,1 mil. lei · maxim 2025 3,1 mil. lei · minim 2021 931,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 34,7 mii lei · 2025 11,3 mii lei · maxim 2018 342,6 mii lei · minim 2025 11,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 14 · maxim 2025 14 · minim 2020 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.120.752 lei | 2.881.382 lei | 2.508.069 lei | 1.879.171 lei | 931.536 lei | 1.156.857 lei | 2.264.435 lei | 2.015.732 lei | 1.734.517 lei | 1.471.434 lei | 1.209.905 lei |
| Venituri totale | 3.325.440 lei | 2.917.787 lei | 2.552.572 lei | 2.126.866 lei | 945.464 lei | 1.489.666 lei | 2.479.678 lei | 2.060.987 lei | 2.127.364 lei | 1.481.133 lei | 1.281.564 lei |
| Cheltuieli totale | 3.244.163 lei | 2.716.983 lei | 2.418.640 lei | 1.860.972 lei | 919.393 lei | 1.366.423 lei | 2.191.339 lei | 1.698.132 lei | 2.052.717 lei | 1.294.855 lei | 1.240.101 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 11.330 lei | 152.741 lei | 116.844 lei | 248.258 lei | 17.548 lei | 110.488 lei | 263.668 lei | 342.606 lei | 53.897 lei | 156.423 lei | 34.746 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 11.330 lei | 152.741 lei | 116.844 lei | 248.258 lei | 17.548 lei | 110.488 lei | 263.668 lei | 342.606 lei | 53.897 lei | 156.423 lei | 34.746 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.994.415 lei | 1.737.247 lei | 1.787.898 lei | 3.055.408 lei | 2.774.466 lei | 2.917.131 lei | 2.565.084 lei | 1.742.550 lei | 1.860.265 lei | 1.683.133 lei | 1.511.060 lei |
| Datorii | 776.657 lei | 270.820 lei | 244.877 lei | 1.598.796 lei | 1.566.112 lei | 1.726.325 lei | 1.484.767 lei | 925.901 lei | 1.386.222 lei | 1.262.988 lei | 1.247.338 lei |
| Capitaluri proprii | 1.217.758 lei | 1.466.427 lei | 1.543.021 lei | 1.456.612 lei | 1.208.354 lei | 1.190.806 lei | 1.080.317 lei | 816.649 lei | 474.043 lei | 420.145 lei | 263.722 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 14 | 11 | 11 | 7 | 2 | 2 | 12 | 4 | 5 | 6 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PARTYBOX RO SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PARTYBOX RO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PARTYBOX RO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (BUDIULUI, nr. 68); numărul de înmatriculare e J|26|1161|2015, din 19.11.2015.
Ce cifră de afaceri a avut PARTYBOX RO SRL în 2025?
3.120.752 lei, cu 8% peste 2024 (2.881.382 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 11.330 lei.
Câți salariați are PARTYBOX RO SRL?
14 salariați în medie în 2025 (11 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PARTYBOX RO SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.