DARIA & MARIO SRL
DARIA & MARIO SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Craiova, Dolj, CUI 24312808. Cifră de afaceri 2025: 207.662 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 24312808
- Denumire
- DARIA & MARIO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|16|1560|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.08.2008
- Sediu
- Str. SARARILOR, nr. 46, bl. K12, sc. 1, ap. 13, Municipiul Craiova, Dolj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 207.662 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 49,4 mii lei · 2025 207,7 mii lei · maxim 2025 207,7 mii lei · minim 2020 28,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −55,1 mii lei · 2025 13,1 mii lei · maxim 2024 126,4 mii lei · minim 2015 −55,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 2 · maxim 2015 5 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 207.662 lei | 191.761 lei | 145.757 lei | 67.263 lei | 47.425 lei | 28.939 lei | 80.766 lei | 140.016 lei | 171.935 lei | 156.368 lei | 49.425 lei |
| Venituri totale | 207.662 lei | 289.566 lei | 145.757 lei | 67.263 lei | 47.425 lei | 28.939 lei | 80.766 lei | 140.016 lei | 171.935 lei | 156.368 lei | 49.425 lei |
| Cheltuieli totale | 192.530 lei | 160.227 lei | 105.655 lei | 55.319 lei | 37.875 lei | 51.310 lei | 80.208 lei | 123.300 lei | 193.581 lei | 177.067 lei | 103.040 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 13.054 lei | 126.443 lei | 38.644 lei | 11.272 lei | 9.076 lei | 0 lei | 0 lei | 15.316 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 22.660 lei | 250 lei | 0 lei | 23.365 lei | 22.263 lei | 55.098 lei |
| Rezultat net | 13.054 lei | 126.443 lei | 38.644 lei | 11.272 lei | 9.076 lei | -22.660 lei | -250 lei | 15.316 lei | -23.365 lei | -22.263 lei | -55.098 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 29.163 lei | 27.780 lei | 33.208 lei | 28.807 lei | 22.362 lei | 13.424 lei | 16.128 lei | 40.849 lei | 50.550 lei | 50.899 lei | 25.326 lei |
| Datorii | 177.894 lei | 189.565 lei | 321.436 lei | 317.034 lei | 321.861 lei | 321.999 lei | 302.043 lei | 326.514 lei | 336.215 lei | 313.199 lei | 264.290 lei |
| Capitaluri proprii | -148.731 lei | -161.785 lei | -288.228 lei | -288.227 lei | -299.499 lei | -308.575 lei | -285.915 lei | -285.665 lei | -285.665 lei | -262.300 lei | -238.964 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | — | — | — | 1 | 3 | 4 | 4 | — | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DARIA & MARIO SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DARIA & MARIO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DARIA & MARIO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Craiova, județul Dolj (Str. SARARILOR, nr. 46, bl. K12, sc. 1, ap. 13); numărul de înmatriculare e J|16|1560|2008, din 11.08.2008.
Ce cifră de afaceri a avut DARIA & MARIO SRL în 2025?
207.662 lei, cu 8% peste 2024 (191.761 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 13.054 lei.
Câți salariați are DARIA & MARIO SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DARIA & MARIO SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.