COMPANY M & F SRL
COMPANY M & F SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Lugoj, Timiș, CUI 24198089. Cifră de afaceri 2025: 1.718.840 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 24198089
- Denumire
- COMPANY M & F SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|2621|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.07.2008
- Sediu
- ALEXANDRU ASTALAS, nr. 43, ap. 2, Municipiul Lugoj, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
Arată toate (35)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.718.840 lei (+31% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,1 mil. lei · 2025 1,7 mil. lei · maxim 2019 2 mil. lei · minim 2015 1,1 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 5,9 mii lei · 2025 156,6 mii lei · maxim 2025 156,6 mii lei · minim 2015 5,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2025 2 · maxim 2015 7 · minim 2025 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.718.840 lei | 1.309.930 lei | 1.400.883 lei | 1.385.090 lei | 1.597.056 lei | 1.772.215 lei | 2.036.736 lei | 1.942.645 lei | 1.839.983 lei | 1.386.137 lei | 1.141.988 lei |
| Venituri totale | 1.762.283 lei | 1.586.887 lei | 1.401.136 lei | 1.523.831 lei | 1.809.793 lei | 1.779.759 lei | 2.051.353 lei | 1.946.173 lei | 1.848.558 lei | 1.386.141 lei | 1.142.080 lei |
| Cheltuieli totale | 1.574.321 lei | 1.565.109 lei | 1.382.067 lei | 1.494.274 lei | 1.695.080 lei | 1.744.745 lei | 2.007.587 lei | 1.915.495 lei | 1.776.388 lei | 1.320.255 lei | 1.136.131 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 156.630 lei | 11.512 lei | 6.599 lei | 15.704 lei | 98.959 lei | 18.635 lei | 23.214 lei | 11.186 lei | 54.406 lei | 55.344 lei | 5.949 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 156.630 lei | 11.512 lei | 6.599 lei | 15.704 lei | 98.959 lei | 18.635 lei | 23.214 lei | 11.186 lei | 54.406 lei | 55.344 lei | 5.949 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.290.255 lei | 1.556.563 lei | 1.017.102 lei | 1.063.241 lei | 970.808 lei | 675.862 lei | 697.338 lei | 566.666 lei | 488.725 lei | 358.882 lei | 306.114 lei |
| Datorii | 893.583 lei | 1.316.521 lei | 788.572 lei | 841.309 lei | 764.581 lei | 568.594 lei | 608.705 lei | 501.248 lei | 434.493 lei | 359.056 lei | 361.632 lei |
| Capitaluri proprii | 396.672 lei | 240.042 lei | 228.530 lei | 221.932 lei | 206.227 lei | 107.268 lei | 88.633 lei | 65.418 lei | 54.232 lei | -174 lei | -55.518 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 | 7 | 7 | 6 | 6 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este COMPANY M & F SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, COMPANY M & F SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul COMPANY M & F SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Lugoj, județul Timiș (ALEXANDRU ASTALAS, nr. 43, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|35|2621|2008, din 16.07.2008.
Ce cifră de afaceri a avut COMPANY M & F SRL în 2025?
1.718.840 lei, cu 31% peste 2024 (1.309.930 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 156.630 lei.
Câți salariați are COMPANY M & F SRL?
2 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre COMPANY M & F SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.