CRONLUCS PROD SRL

CRONLUCS PROD SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Adjud, Vrancea, CUI 24028610. Cifră de afaceri 2025: 2.470.264 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
24028610
Denumire
CRONLUCS PROD SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|39|598|2008
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.06.2008
Sediu
ECATERINA TEODOROIU, nr. 15, Municipiul Adjud, Vrancea
Activități autorizate (CAEN)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
  • 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii · rev. 3
  • 1012 Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre · rev. 3
  • 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · rev. 3
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate · rev. 3
  • 1091 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă · rev. 3
Arată toate (28)
  • 1721 Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton · rev. 3
  • 1725 Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a. · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 3
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
  • 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 8292 Activități de ambalare · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.470.264 lei (+410% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 225,1 mii lei · 2025 2,5 mil. lei · maxim 2025 2,5 mil. lei · minim 2020 185,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 3,3 mii lei · 2025 26,4 mii lei · maxim 2021 402,6 mii lei · minim 2015 3,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 7 · maxim 2025 7 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă2.470.264 lei483.960 lei811.999 lei466.011 lei943.039 lei185.384 lei517.703 lei670.279 lei630.765 lei538.457 lei225.142 lei
Venituri totale3.917.939 lei1.343.805 lei1.019.060 lei987.264 lei1.138.275 lei457.803 lei644.870 lei686.069 lei645.294 lei554.280 lei505.721 lei
Cheltuieli totale3.886.781 lei1.303.487 lei962.484 lei849.925 lei724.205 lei441.692 lei607.505 lei650.840 lei611.185 lei495.381 lei501.740 lei
Rezultat
Profit net26.435 lei26.955 lei49.863 lei133.409 lei402.615 lei14.422 lei30.806 lei28.518 lei28.266 lei51.652 lei3.344 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net26.435 lei26.955 lei49.863 lei133.409 lei402.615 lei14.422 lei30.806 lei28.518 lei28.266 lei51.652 lei3.344 lei
Bilanț
Active totale2.415.647 lei2.475.761 lei2.282.584 lei2.059.991 lei1.124.065 lei958.937 lei841.540 lei882.987 lei628.129 lei850.144 lei739.408 lei
Datorii1.687.173 lei1.773.820 lei1.558.395 lei1.385.665 lei583.148 lei631.606 lei528.631 lei600.883 lei374.544 lei624.826 lei565.741 lei
Capitaluri proprii728.474 lei701.941 lei724.189 lei674.326 lei540.917 lei327.331 lei312.909 lei282.104 lei253.585 lei225.318 lei173.667 lei
Oameni
Număr mediu de salariați72111111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CRONLUCS PROD SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CRONLUCS PROD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CRONLUCS PROD SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Adjud, județul Vrancea (ECATERINA TEODOROIU, nr. 15); numărul de înmatriculare e J|39|598|2008, din 10.06.2008.

Ce cifră de afaceri a avut CRONLUCS PROD SRL în 2025?

2.470.264 lei, cu 410% peste 2024 (483.960 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 26.435 lei.

Câți salariați are CRONLUCS PROD SRL?

7 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CRONLUCS PROD SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.