ENNE CONSTRUCT SRL
ENNE CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Adjud, Vrancea, CUI 23927775. Cifră de afaceri 2025: 1.942.467 lei, 9 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 23927775
- Denumire
- ENNE CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|543|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.05.2008
- Sediu
- Tudor Vladimirescu, nr. 24, Municipiul Adjud, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.942.467 lei (+5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 455,3 mii lei · 2025 1,9 mil. lei · maxim 2025 1,9 mil. lei · minim 2015 455,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 16,5 mii lei · 2025 554,5 mii lei · maxim 2025 554,5 mii lei · minim 2017 −31,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2025 9 · maxim 2020 13 · minim 2015 8.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.942.467 lei | 1.850.147 lei | 1.622.639 lei | 1.787.374 lei | 1.223.069 lei | 875.166 lei | 718.911 lei | 652.479 lei | 658.289 lei | 584.498 lei | 455.337 lei |
| Venituri totale | 1.946.875 lei | 1.867.236 lei | 1.633.315 lei | 1.800.924 lei | 1.223.071 lei | 908.047 lei | 719.634 lei | 652.480 lei | 658.290 lei | 584.498 lei | 455.393 lei |
| Cheltuieli totale | 1.298.726 lei | 1.317.738 lei | 1.246.591 lei | 1.592.785 lei | 1.072.075 lei | 720.401 lei | 725.828 lei | 665.786 lei | 683.311 lei | 560.520 lei | 435.562 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 554.453 lei | 511.414 lei | 370.718 lei | 190.491 lei | 138.881 lei | 181.737 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 19.942 lei | 16.528 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 13.382 lei | 19.831 lei | 31.228 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 554.453 lei | 511.414 lei | 370.718 lei | 190.491 lei | 138.881 lei | 181.737 lei | -13.382 lei | -19.831 lei | -31.228 lei | 19.942 lei | 16.528 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 693.794 lei | 632.611 lei | 454.673 lei | 293.486 lei | 197.294 lei | 276.298 lei | 119.585 lei | 76.346 lei | 65.717 lei | 84.881 lei | 93.333 lei |
| Datorii | 66.329 lei | 73.915 lei | 67.390 lei | 86.431 lei | 49.038 lei | 100.402 lei | 125.426 lei | 69.127 lei | 38.667 lei | 26.603 lei | 54.996 lei |
| Capitaluri proprii | 627.465 lei | 558.696 lei | 387.283 lei | 207.055 lei | 148.256 lei | 175.896 lei | -5.841 lei | 7.219 lei | 27.050 lei | 58.278 lei | 38.337 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 9 | 8 | 12 | 11 | 13 | 12 | 11 | 11 | 9 | 8 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ENNE CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ENNE CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ENNE CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Adjud, județul Vrancea (Tudor Vladimirescu, nr. 24); numărul de înmatriculare e J|39|543|2008, din 22.05.2008.
Ce cifră de afaceri a avut ENNE CONSTRUCT SRL în 2025?
1.942.467 lei, cu 5% peste 2024 (1.850.147 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 554.453 lei.
Câți salariați are ENNE CONSTRUCT SRL?
9 salariați în medie în 2025 (9 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ENNE CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.