SASALE SRL

SASALE SRL: firmă în funcțiune din Sat Isvoarele, Comuna Isvoarele, Giurgiu, CUI 23852478. Cifră de afaceri 2025: 566.084 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
23852478
Denumire
SASALE SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|52|397|2008
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
09.05.2008
Sediu
Luncii, nr. 8, Sat Isvoarele, Comuna Isvoarele, Giurgiu
Activități autorizate (CAEN)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
Arată toate (8)
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
31.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 566.084 lei (+95% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 172,3 mii lei · 2025 566,1 mii lei · maxim 2025 566,1 mii lei · minim 2015 172,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 9,4 mii lei · 2025 132,9 mii lei · maxim 2025 132,9 mii lei · minim 2022 −57,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă566.084 lei290.364 lei288.349 lei289.989 lei277.837 lei285.356 lei241.974 lei207.678 lei217.432 lei219.536 lei172.342 lei
Venituri totale746.192 lei290.364 lei288.349 lei299.979 lei277.837 lei285.356 lei241.974 lei207.678 lei217.432 lei219.536 lei172.342 lei
Cheltuieli totale596.725 lei280.660 lei277.554 lei354.563 lei284.860 lei282.343 lei231.600 lei206.102 lei209.990 lei180.307 lei157.808 lei
Rezultat
Profit net132.931 lei6.800 lei7.912 lei0 lei0 lei228 lei7.953 lei0 lei3.597 lei32.643 lei9.364 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei57.584 lei9.802 lei0 lei0 lei502 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net132.931 lei6.800 lei7.912 lei-57.584 lei-9.802 lei228 lei7.953 lei-502 lei3.597 lei32.643 lei9.364 lei
Bilanț
Active totale352.584 lei96.462 lei82.314 lei108.962 lei175.497 lei173.910 lei161.072 lei168.333 lei148.642 lei59.374 lei60.262 lei
Datorii330.146 lei206.954 lei199.606 lei234.167 lei243.119 lei231.729 lei219.119 lei234.333 lei214.140 lei128.469 lei162.000 lei
Capitaluri proprii22.438 lei-110.492 lei-117.292 lei-125.205 lei-67.622 lei-57.819 lei-58.047 lei-66.000 lei-65.498 lei-69.095 lei-101.738 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111111111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SASALE SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SASALE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul SASALE SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Isvoarele, Comuna Isvoarele, județul Giurgiu (Luncii, nr. 8); numărul de înmatriculare e J|52|397|2008, din 09.05.2008.

Ce cifră de afaceri a avut SASALE SRL în 2025?

566.084 lei, cu 95% peste 2024 (290.364 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 132.931 lei.

Câți salariați are SASALE SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SASALE SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.